Tracy neodesílá email v nette však emaily fungují

MikyWoW
Člen | 9
+
0
-
config.neon
mail:
    smtp: true
    host: 'smtp.*****.cz'
    username: 'admin@*****.cz'
    password: '*******'
bootstrap.php
$configurator->enableDebugger(__DIR__ . '/../log','*****@gmail.com');

Při chybě se vytvoří log i soubor „email-sent“ ale na email nic nepřijde. V nette email normálně posílat jde. Mám takový pocit že tracy ale posílá email nějak jinak. Jak nastavit aby posílalo přes mailer co je v nette? Nebo jak nastavit mailer který používá tracy?

David Matějka
Moderator | 6445
+
0
-

ahoj, mas pravdu, tracy posila maily po svem a ignoruje nastaveni v configu. mrkni treba sem, kde se resilo propojeni s IMailerem.

ale i tak to budes muset mit nakonfigurovane mimo config.neon, jelikoz k chybe muze dojit jeste pred vytvorenim kontejneru (a tedy nakonfigurovanim maileru)

MikyWoW
Člen | 9
+
+1
-

Díky nenapadlo mě hledat tento problém v angličtině. Dle postupu co jsi poslal jsem to rozchodil :)

Karlito
Člen | 18
+
0
-

Zkoušel jsem to dle postupu v odkazu, ale nedaří se mi to rozchodit. Pokud přes config tomu podstrčím můj mailer s metodou send, tak to po mě řve, že to chce statickou metodu při volání.

call_user_func($this->mailer, $message, implode(', ', (array) $this->email));

v Logger.php
Pokud bych metodu send udělal statickou, tak se mi do mého maileru nedostanou věci z konfigurace a tedy nemohu použít IMailer apod.
Mohu se zeptat, jak jste řešili tento problém?

David Matějka
Moderator | 6445
+
0
-

ukaz, jak mailer nastavujes a jakou chybu to presne rika

Karlito
Člen | 18
+
0
-

V configu mám toto

services:
	- App\Components\DynamicRouter
	router: App\RouterFactory::createRouter(App\Components\DynamicRouter())
	acl: App\Components\Acl::create
	- App\Components\Authentication(App\Model\Entities\User)
	- App\Components\FileStorage(%wwwDir%)
	- App\Components\Utilities
	- ...
	tracy.logger:
		create: Tracy\Debugger::getLogger()
		setup:
			- $mailer([App\BaseModule\Components\MailSender\TracyMailer, 'send'])

a dostávám hlášku

Deprecated

call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, non-static method App\BaseModule\Components\MailSender\TracyMailer::send() should not be called statically
Felix
Nette Core | 1186
+
0
-

Nove se Tracy umi napojit na Nette/Mail/IMailer. Mrkni do dokumentace Tracy nebo na Github.

Karlito
Člen | 18
+
0
-

Díky, v Tracy ^2.5.0-RC to běží krásně.