Zachování přihlášení po přesměrování na jinou doménu (používající stejný sevrer)

koren
Člen | 59
+
0
-

Ahoj všem. Mám web se dvěma jazykovými verzemi a k tomu dvě domény, CZ a COM. Obě domény používají stejnou aplikaci a jazykovou verzi si to vybírá pomocí absolutní adresy v routeru. Do tohohle momentu všechno ok.

Co ale teď řeším je to, že web má uživatelskou sekci (opět ve dvou jazykových verzích) a já bych chtěl, aby to uživatele automaticky po přihlášení přesměrovalo na preferovanou doménu a ZACHOVALO SE PŘIHLÁŠENÍ. Tzn. uživatel např. omylem vstoupí na CZ doménu, přihlásí se, z DB zjistím, že by měl vidět ENG verzi, tak ho chci přesměrovat na COM verzi.

Jenže co jsem tak dosud zkoušel, po přesměrování už přihlášení není platné a uživatel se tak musí přihlásit znovu na druhé doméně. Moc nevim, jak to v tomhle případě funguje se sessions a tak nějak tiše jsem předpokládal, že když se to bude koukat na stejný server, tak že jiná doména v tomto případě nebude vadit. Bohužel to tak ale zřejmě není.

Proto bych se chtěl zeptat, jak byste to řešili vy. Zřejmě tedy vygenerovat nějaký request, který rovnou s přesměrováním pošle i přihlašovací údaje a následně se provede opětovná autentizace? To ale nevím, jestli se dá vůbec udělat nějak bezpečně. Any ideas? :) (Nette 2.1.12 btw)