Server error 500, nenačítá se ErrorPresenter

jura2.0
Člen | 8
+
0
-

Zdravím,
všiml jsem si, že pokud nejsem v debug modu, tak mi web vyhazuje Server error 500, ale po několika dnech se mi to stále nepodařilo vyřešit.
V logu se mi objevuje toto:

Nette\Application\InvalidPresenterException: Presenter name must be alphanumeric string, ‚\FrontModule\Error‘ is invalid. in …/www/vendor/nette/application/src/Application/PresenterFactory.php:66

Vůbec nechápu proč hledá ‚\FrontModule\Error‘, když ani Front ani FrontModule nikde nemám.

V logu se mi tohle začlo objevovat asi v době, kdy jsem rozdělil Frontend a Backend, takže je možné, že jsem udělal někde chybu, ale zkoušel jsem postupovat podle více návodu, pokaždé se stejným výsledkem.
Zkoušel jsem postupy z tohoto fóra k chybě 500 na hostingu Wedos, ale nic nepomohlo. Většina je teda pár let stará a aktuální řešení může být jiné, ale řekl bych, že chyba souvisí spíše s těmi Errory.

Takto vypadají části souborů podle mě relevantních k problému.
config.neon:

application:
errorPresenter: FrontendModule:Error
mapping:
*: App*Module\Presenters*Presenter

RouterFactory.php:

$router = new RouteList();

$router[] = new Route(‚admin/<presenter>/<action>[/<id>]‘, array(
‚module‘ ⇒ ‚Backend‘,
‚presenter‘ ⇒ ‚Homepage‘,
‚action‘ ⇒ ‚default‘,
));

$router[] = new Route(‚<presenter>/<action>‘, array(
‚module‘ ⇒ ‚Frontend‘,
‚presenter‘ ⇒ ‚Homepage‘,
‚action‘ ⇒ ‚default‘,
));

ErrorPresenter.php

namespace App\FrontendModule\Presenters;

Lukes
Silver Partner | 68
+
+1
-

Zkus si do neonu přidat:

application:
	catchExceptions: yes
David Matějka
Moderator | 6445
+
+1
-

melo by tam byt v configu jen ` Frontend:Error, ale to nevysvetluje tu chybu. zkus textove hledat v projektu, jestli tam nekde nemas retezce jako `FrontModule:Error Front:Error nebo treba FrontModule\Error

iguana007
Člen | 970
+
0
-

Vzdyt to mas napsane primo v tom configu:

errorPresenter: FrontendModule:Error
iguana007
Člen | 970
+
+1
-

Ja mam config takto a funguje mi to spravne:

application:
    errorPresenter: Error
    mapping:
        *: App\*Module\Presenters\*Presenter
        Front: FrontModule\*Module\*Presenter
        Admin: AdminModule\*Module\*Presenter

Error presenter mam uz v podstate stejne jako v sandboxu:

<?php

namespace App\Presenters;

use Nette;
use Nette\Application\Responses;
use Tracy\ILogger;


class ErrorPresenter implements Nette\Application\IPresenter
{...}
jura2.0
Člen | 8
+
0
-

Tak jsem to všechno vyzkoušel, se stejným výsledkem, v debugger modu to fungovalo a v logu byly stejné chyby.
Problém zmizel ve chvíli, kdy jsem vytáhl všechny své soubory a hodil je do nového projektu. Fungovala pak i má původní konfigurace. Asi se mi nějaký soubor ztratil nebo poškodil při přesouvání…
Takže díky všem za odpovědi a zároveň se omlouvám za čas, který jste tím ztratili, mohlo mě to napadnout dříve…