Exchange – GuzzleHttp\choose_handler()

tom
Člen | 171
+
0
-

Ahoj,
snažím se rozběhnout addon h4kuna/Exchange ale GuzzleHttp\HandlerStack::create() mi při použití |currency v Latte stále hlásí

Call to undefined function GuzzleHttp\choose_handler().

Poradil by mi někdo kde hledat chybu?

Děkuji

h4kuna
Backer | 740
+
0
-

Ahoj prosím tě jakou verzi doplňku, verzi nette a php používáš? Instaloval jsi přes composer? Co jsem hledal tak většinou nebyl guzzle přes composer. Nalezené řešení ale sám jsem se s chybou nesetkal. Máš aktuální composer?

Exchange v5 prošel změnou a nette bylo vyčleněno do vlastního repozitáře zkus všechno smazat a nainstalovat znovu. V teto nové verzi stačí zaregistrovat doplněk a ostatní konfigurace je volitelná. Popis konfigurace je v README. Dej mi vědět jestli je to ok.

Editoval h4kuna (13. 9. 2017 7:34)

tom
Člen | 171
+
0
-

Ahoj composer jsem nepouzil, zjistil jsem si z jeho nastaveni co je potreba a v jakych verzich a to jsem postahoval.

Diky, ozvu se pristi tyden, jsem ted na odjezdu do Italie, ale dam pak vedet.

Tom

h4kuna napsal(a):

Ahoj prosím tě jakou verzi doplňku, verzi nette a php používáš? Instaloval jsi přes composer? Co jsem hledal tak většinou nebyl guzzle přes composer. Nalezené řešení ale sám jsem se s chybou nesetkal. Máš aktuální composer?

Exchange v5 prošel změnou a nette bylo vyčleněno do vlastního repozitáře zkus všechno smazat a nainstalovat znovu. V teto nové verzi stačí zaregistrovat doplněk a ostatní konfigurace je volitelná. Popis konfigurace je v README. Dej mi vědět jestli je to ok.