Webloader + Bootstrap variables overwrite

Fires
Člen | 89
+
0
-

Zdravím a přeji pěkný večer. Vím že sem tenhle dotaz asi moc nepatří ale jsem už zoufalý tak pojďme rovnou na věc.

  1. do projektu si kopiruji JS a LESS pomocí gruntu do složky /assets/
  2. ve složce assets si je vyzvedne Webloader a zkompiluje do složky /www/asssets/css/ atd.

Jaký je tedy problém ? Potřebuji přestylovat bootstrap na jiné barvy. Otázka jak ? První co mě napadlo je pretížit proměnné barev z variables.less. Zkoušel jsem snad vše ale nedaří se mi přes webloader nahrát -nějaké přetížení. (přidat další less s novou hodnotou variables, Webloader/Filter/VariableFilter-ani nevim co děla protože stejně skončím na variable @testing is undefined in file anonymous-file-0.less).

Nechci zasahovat přímo do variables nebo bootstrapu pro změnu barev protože se automatický přes npm nahravají a tudíž by se při první změně verze přepsali. Jak to řešíte vi, resp. jak na to ?

Díky moc.

CZechBoY
Člen | 3608
+
0
-

Můj style.less:

@import 'variables.less';

a variables.less:

@import '../bootstrap/variables.less';
@import '../bootstrap/mixins.less';

@promenna: mojeHodnota;

a ten style.less uvádim v konfiguraci webloaderu.

Editoval CZechBoY (8. 8. 2017 22:28)

Fires
Člen | 89
+
0
-

CZechBoY napsal(a):

Můj style.less:

@import 'variables.less';

a import.less:

@import '../bootstrap/variables.less';
@import '../bootstrap/mixins.less';

@promenna: mojeHodnota;

a ten style.less uvádim v konfiguraci webloaderu.

neni ten druhy soubor variables.less ? I tak se ale v tomhle pripade nevyhnu zmene bootstrap.less a uprave importu variables.less aby pouzival muj soubor nebo to chapu spatne ?

Editoval Fires (8. 8. 2017 22:25)

CZechBoY
Člen | 3608
+
+1
-

jo je, sry…
ten bootstrap soubor necháš jak je; v konfiguráku uvedeš style.less, kterej includuje tvůj variables.less, kterej inluduje bootstrapovej bootstrap/variables.less; takže přepíše ty hodnoty bootstrapu.