routes – zbytek parametrů do array

2bad2furious
Člen | 26
+
0
-

Ahoj, mám tuhle route

$routes[] = new Route("[<method=html html|api>/]<presenter>/<action=default>/[<parameters >]", "HomePage:default");

a potřeboval bych udělat, aby všechno, co je za action bylo zabaleno do arraye jako parameters[].
Lze to bez psaní vlastního routeru?

Díky.

David Matějka
Moderator | 6445
+
0
-

a jak ma nette poznat, co je klic a hodnota toho parametru? muzes uvest priklad, jak ma URL vypadat?

CZechBoY
Člen | 3608
+
0
-

Neslo by to vytahnout pres

$parameters = $this->getParameters();
2bad2furious
Člen | 26
+
0
-

David Matějka napsal(a):

a jak ma nette poznat, co je klic a hodnota toho parametru? muzes uvest priklad, jak ma URL vypadat?

/user/check-availability/email/test@test.cz

Nechce se mi pro každý use-case vytvářet novou route. Mně by stačilo všechno za check-availability dát do toho parameters a já si s tím poradím. Stačí mi [„email“,"test@test.cz"], klíč nepotřebuji.

--Edit
V tomto případě by bylo lepší to posílat v postu, spíš mě to zajímá do budoucna.

Editoval 2bad2furious (29. 7. 2017 10:15)

2bad2furious
Člen | 26
+
0
-

CZechBoY napsal(a):

Neslo by to vytahnout pres

$parameters = $this->getParameters();

K tomu se nedostanu, vyhodí mi to Nette\Application\BadRequestExceptionu – No route for HTTP request.

matopeto
Člen | 395
+
+1
-

zadaj tie parametre normane cez /?email=email@test.com&blablabla=foo a tie by si mal moznost normalne vytiahnut…

Pripadne som niekedy riesil nieco podobne https://forum.nette.org/…ametre-v-url ale uz si nepamatam ci som to nakoniec implemntoval… asi som ostal pri klasickych get parametroch.

Editoval matopeto (29. 7. 2017 11:03)

CZechBoY
Člen | 3608
+
0
-

Tak bud vlastni router nebo obecnou routu a parametry si resit sam.