Kdyby Replicator – smazana polozka je prepsana defaultnima hodnotama

Bajaja
Člen | 22
+
0
-

Ahoj,

opravuju ted formular kde je pouzit Replicator. Pridavani novych polozek funguje perfektne, ale problem je pri mazani jiz existujicich, ktere se nastavuji z DB metodou setDefaults().

Pokud smazu hodnotu jakehokoli inputu mimo replicator, tak se smaze i z DB (setDefaults se spravne nezavola) a formular se naplni z POSTu. Pokud ale smazu nejakou polozku replikovanou replikatorem, na server se samozrejme neodesle, ale pri validaci mi to spadne prave na smazanem prvku a jeho nevyplnenych required hodnotach.
Replicator tedy vytvori puvodni pocet polozek, ale v POSTU pro ne nemam data. Zjistil jsem, ze pokud zakomentuju setDefaults() a zkusim formular opet ulozit, vse projde a polozku mi to smaze.

Netusite kde muze byt problem? Pripdne napiste o nejake dalsi info.

David Matějka
Moderator | 6445
+
+1
-

kde se vola setDefaults? resenim by mohlo byt to volat, az kdyz dojde k pripojeni formulare k presenteru

Bajaja
Člen | 22
+
0
-

Ano, to je ono. Ja mel tovarnicku na formular, kterou jsem volal v druhe tovarnicce „PopulatedForm“ a v ni jsem rovnou nastavoval vuchozi hodnoty a az pak vracel form do presenteru.

Z „PopulatedForm“ jsem udelal „Populator“ a volam ho v akci v presenteru a vse jede jak ma.

Diky