Nefungující vykreslení formuláře – pouze nginx

genesiscz
Člen | 21
+
0
-

Zdravim,

z nějakýho důvodu mi nejde vykreslení formuláře při přechodu z apache na nginx.
Chyba co to vypisuje:

https://www.dropbox.com/…586368_o.png?dl=0

část kódu který to dělá je tento

{form loginAdmin}
			<div class="centerfield">{input username, placeholder => "Username", autocomplete => "false", readonly => "readonly", onfocus => "this.removeAttribute('readonly');", value => ""}</div>
			<div class="centerfield">{input password, placeholder => "Password", autocomplete => "false", readonly => "readonly", onfocus => "this.removeAttribute('readonly');", value => ""} </div>
			<div class="centerfield">&nbsp;</div>
			<div class="halffield"><button class="emerald">{input sub, placeholder => "User Login"}</button></div>
		{/form}

čím to může být?

David Matějka
Moderator | 6445
+
0
-

ten vygenerovany kod je nejak uplne corrupted. zkusil si smazat cache, pripadne preinstalovat latte? (nezasahoval si nahodou nejak do vendoru?)

genesiscz
Člen | 21
+
0
-

David Matějka napsal(a):

ten vygenerovany kod je nejak uplne corrupted. zkusil si smazat cache, pripadne preinstalovat latte? (nezasahoval si nahodou nejak do vendoru?)

Nezasahoval, smazal jsem cache a uplně stejný kód funguje na jiném serveru s apache správně (generuje správně)

<?php echo(end($this->global->formsStack)["username"]->getControl()->addAttributes(['placeholder'=>"test"])) /* line 31 */ ?>

Editoval genesiscz (24. 7. 2017 17:33)

genesiscz
Člen | 21
+
0
-

Tak jsem zkopíroval znovu na server vendor/latte a najednou to všechno funguje. Nepobírám. Každopádně děkuju :)