Nový vzhled webu nette.org – pár mini připomínek

Spectator
Člen | 48
+
0
-

Ahoj,

jako první musím říct, že se mi vzhled líbí a konečně se za ty roky trochu zmodernizoval.

Mám ale jednu výtku k „Projects & Community“ tlačítku. Ač moc dobře vím, že je na webu někde skrytý odkaz na Componette, Planette, Forum, tak jsem docela dlouho hledal a pod tímto menu boxem mne to hned nenapadlo. Poté, co jsem ho otevřel jsem dlooouho hledal kýžené odkazy. Po pár dnech používání mi stále připadá, že to hledám dlouho. A co teprve někdo, kdo je zde prvně a ani neví co by tak mohl najít.

Jak tady tak píšu, tak se mi teda ještě zdá nějak zvláštní font toho Nette Forum (dost zásadně se změní při přechodu z hlavní stránky Nette sem) a Založit DISKUSI.
Proč vůbec Forum začíná velkým F a DISKUSI je velkými písmeny?

Pavel Kravčík
Člen | 1180
+
+1
-
  • a agresivní bílá.
David Grudl
Nette Core | 8111
+
+2
-

Odkazů je hodně a nevím, jak je pořešit jinak.

Celý web používá jen jeden font. Nápis „nette“ je jiný písmem, protože to je logo.

Jinak redesign fora je v podstatě hotový, zbytek webu je tak v první třetině.

matopeto
Člen | 395
+
+7
-

Mne trochu vadi, ze ked uvidim zaujimavy tip, a nestihnem to, tak neviem ako sa k zoznamu tipov dostat. V menu som to nenasiel nikde.

David Matějka
Moderator | 6445
+
0
-

@matopeto https://nette.org/loginpoint.php?… ale pšššt :)))

Spectator
Člen | 48
+
0
-

@DavidGrudl Je fakt, že jich je balík, ale minimálně Projects & Community by mohlo být nějak víc vidět. Takhle ta lišta vypadá jemně, čistě, ale spíš jako reklamní lištička (zase ty zdrobněliny :-)), kam se na jen tak nedívám.
Logo vs. nadpis má ale problém při tom přechodu, výrazně se změní a proti logu najednou vypadá divně. Pokud se s tím ale v průběhu redesignu bde hýbat, tak nemá cenu, abych to zatím komentil

@matopeto N * F5 :-D

Felix
Nette Core | 1186
+
+1
-

Posilam par screenshotu:


Pridat nejspis padding dole.


Pri scrollu, nejspis nice-to-have.

Felix
Nette Core | 1186
+
0
-

Ne ze bych editor nejak pouzival, ale je trochu rozbity. Mozna bychom se mohli zamyslet nad celym fungovani editoru. :-)

David Grudl
Nette Core | 8111
+
0
-

fixed

n.u.r.v.
Člen | 485
+
+5
-

zdáse Vám to taky, nebo jen mě, že písmo zde na foru je mázlé? nejvíce to je asi vidět u modrých jmen uživatelů vlevo

Felix
Nette Core | 1186
+
0
-

Trochu to zajizdi pod paticku.


igor.pocta
Člen | 100
+
+2
-

Ahoj, to bylo vždy nebo mi až teď chybí informace na nové příspěvky/témata na homepage fóra?

Myslím ikonu nebo jiné zvýraznění kategorie, ve které je nový příspěvěk.

https://ctrlv.cz/…/27/6vyx.png

Editoval igor.pocta (27. 6. 2017 15:17)

CZechBoY
Člen | 3608
+
0
-

@igor.pocta nahoře v menu je nenovější, jsou tam teda nejnovější příspěvky. nový témata imo nikdy nebyly

Editoval CZechBoY (27. 6. 2017 17:19)

blaztar
Člen | 93
+
0
-

Narazil jsme na chybku. U bloků s kódem, který se nevleze do okna, nejde scrollovat doprava. Scroll bar zmizí při najetí na daný blok.

Chrome 59.

premek_k
Člen | 172
+
0
-

blaztar napsal(a):

Narazil jsme na chybku. U bloků s kódem, který se nevleze do okna, nejde scrollovat doprava. Scroll bar zmizí při najetí na daný blok.

Chrome 59.

To stejné Safari 10.1.1