Nette 2.4 – Server Error pod stránkou

Duch.Veliky
Člen | 68
+
0
-

Ahoj,

používám už nové Nette 2.4, ale často se setkávám s tím, že pod aplikací se vrací Server Error. Narazil jste už také někdo na tento problém? Potom když to refreshuji tak to vrací jen někdy, proto mám podezření že to způsobuje Tracy. Jinak web normálně funguje, prostě dole pod stránkou se zobrazí okno 540×340px se Server Error.

Viz zdroják:

</body>
</html>
<!DOCTYPE html><!-- "' --></script></style></noscript></xmp>
<meta charset="utf-8">
<meta name=robots content=noindex>
<meta name=generator content="Tracy">
<title>Server Error</title>

<style>
	#tracy-error { background: white; width: 500px; margin: 70px auto; padding: 10px 20px }
	#tracy-error h1 { font: bold 47px/1.5 sans-serif; background: none; color: #333; margin: .6em 0 }
	#tracy-error p { font: 21px/1.5 Georgia,serif; background: none; color: #333; margin: 1.5em 0 }
	#tracy-error small { font-size: 70%; color: gray }
</style>

<div id=tracy-error>
	<h1>Server Error</h1>

	<p>We're sorry! The server encountered an internal error and
	was unable to complete your request. Please try again later.</p>

	<p><small>error 500</small></p>
</div>
Jiří Nápravník
Člen | 710
+
+1
-

Podívej se do adresare log, tam uvidíš co to dělá. Často to je nějaká komponenta, která vyhazuje chybu vykreslí se tak do šablony

Duch.Veliky
Člen | 68
+
0
-

Jo máš pravdu, díky.

Vrací to „Directive ‚allow_call_time_pass_reference‘ is no longer available in PHP“. Tak jdu hledat co to znamená.

CZechBoY
Člen | 3608
+
0
-

Znamená to zápis

volanaFunkce(& $promenna);
Duch.Veliky
Člen | 68
+
0
-

No jo… ale proč to řiká jenom náhodně někdy. Je to nějaký nelogický, nemůžu na to přijít.

"":http://screenshot.cz/3REEI/

nytech
Člen | 10
+
0
-

Měl jsem stejný problém. Protože jsem použil starší php.ini, stačilo zakomentovat

;allow_call_time_pass_reference = On v php.ini