Nette + Session + Chrome – okamžité odhlasovanie

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
TomasEl
Člen | 2
+
0
-

Ahoj,

dnes mi po update Chrome prestali fungovať sessions. Stalo sa mi to už predtým, na hodne starom Nette. Potom sme web prepísali na nové Nette a dnes sa to po niekoľkých mesiacoch objavilo znova.

Je to jednoduché, len na Chrome (aj mobilnom) po prihlásení sa, ktoré do dnes fungovalo bezproblémovo uživateľa automaticky odhlási, okamžite. To znamená že ten, kto sa prihlasuje, je uzatvorený v cykle login okno → odoslanie → login okno. Ako keby tá session ani neexistovala.

Máte niekto podobný problém? Beží nám tam Nette 2.3.

Editoval TomasEl (12. 2. 2017 21:35)

petr.jirous
Člen | 128
+
0
-

Blbe se zeptam: není to anonymní okno? nemáš v URL backlink na logout? :)

TomasEl
Člen | 2
+
0
-

Ani jedno :) Problém nám reportuje mnoho užívateľov :(

newPOPE
Člen | 648
+
0
-

Nerobili ste nieco s domenou? Pred casom som riesil nieco ako ze session resp. session cookie mala najskor path .foo.bar potom sme dropli path uplne cize session cookie bola nastavena na www.foo.bar no a Chrome mal obidve a nejako sa to bilo. Po dlhom spekulovani som proste v php.ini prepol default nazov session cookie z PHPSESSID na FOOBARSESSID_V1 a je po probleme.

artemevsin
Člen | 61
+
0
-

s tím jsem se taky setkal – tuším, že problém je v chromu… zatím vždy pomohlo zavřít a znovu otevřít chrome