Hrnečky Nette vs Latte jaký vybrat motiv?

chemix
Nette Core | 1294
+
+3
-

Ahoj, plánuji udělat kolekci hrnečků. Z prvu mě napadlo udělat hrneček s nápisem Latte, přeci jen se to hodí více :) ale pak mě někdo oslovil s prosbou o Nette a teď jsem na vážkách.

Výroba se musí dělat minimálně po 50, to si myslím, že dohromady nějak dáme. Ale je otázkou zdali Nette nebo Latte, proto napíšu dva příspěvky pod tento a hlasujte palcema kdo by o jaký měl zájem.

Cena u takhle maleho poctu je cca 250,– bez DPH

chemix
Nette Core | 1294
+
+32
-

Nette

chemix
Nette Core | 1294
+
+9
-

Latte

HonzaN
Člen | 64
+
+42
-

A nešlo by z jedné strany Latte a druhé Nette ? Tím by ten fór dával víc smysl :-)

Lette & Nette

David Krupička
Člen | 45
+
0
-

Já jsem chtěl ten Nette sle taky se mi líbí ví varianta z jedné strany Nette z jedné Latte

chemix
Nette Core | 1294
+
+1
-

@HonzaN @DavidKrupička šlo by, jde vše, ale cena hrnku stoupne na 400,– bez DPH …

Felix
Nette Core | 1183
+
0
-

@chemix Super napad. :-)

Pavel Kravčík
Člen | 1180
+
-20
-

A jednostranná kombinace na styl: http://imgur.com/etFJjSy

Samozřejmě, kdyby se toho ujal někdo kdo má čas a grafické nadání a z těch T udělal třeba most a takový ty sjůprtrůpr art nesmysly.

Landsman
Člen | 152
+
+1
-

Beru jedno Latte! :-)

Václav Pávek
Backer | 96
+
+2
-

Chceme podporovat Nette tak by tam mělo být Nette. Late je tématické.

Dal bych si jedno větší Nette Latte flavored

Jinak bych uvažoval taky nad plackama (odznáčky)

Editoval Václav Pávek (11. 12. 2015 23:03)

Václav Pávek
Backer | 96
+
0
-

nějaké bližší info o hrnečcích?

chemix
Nette Core | 1294
+
+3
-

@VáclavPávek zitra mam schuzku s @Northys, ktery ma nejakou vetsi hrneckovou ideu a nasel i levnejsi zpusob jak to tvorit. Uvidime co ze schuzky padne. Ale tuhle kolekci 100 hrnecku bych tak jako tak chtel v lednu spustit zdali se najde tolik lidi …

Honza Kuchař
Člen | 1662
+
0
-

@chemix Taky se mohu poptat, co bychom mohli udělat u nás. Myslím, že sítotiskem by šlo udělat ledacos. :) Kdyby to u tebe nějak nedopadlo, dej mi vědět.

Václav Pávek
Backer | 96
+
+1
-

Nějaké novinky?

chemix
Nette Core | 1294
+
0
-

@VáclavPávek novinky jsou takove ze na tyhle hrnecky spustim kampan po posledni sobote kde na ne budu upozornovat (spolu s trickama) @Northys pripravuje neco vetsiho s celkove opensource projektama ale asi to nebude hned spusteno.

Václav Pávek
Backer | 96
+
0
-

Nějaké aktuality?

chemix
Nette Core | 1294
+
+1
-

@VáclavPávek

resim s grafickou vizual, chtel bych stihnout pristi posobotu. Budou prozatim plechacci :)

(graficka co delala tricka na nette camp… takze se teste :)

Tomáš Votruba
Moderator | 1114
+
0
-

Yummy :) těším se

Václav Pávek
Backer | 96
+
0
-

@chemix už se těším

Kcko
Člen | 465
+
+1
-

Tak co nějaký posun?
Já třeba plechový hrnek nechci, chci normální modrý, s bílým nápisem Nette.

V čem je problém a co trvá? Člověka co je profesionálně vyrábí můžu sehnat za velmi slušnou cenu.

Editoval Kcko (6. 2. 2017 13:29)

chemix
Nette Core | 1294
+
+5
-

Je tu posun, ktery bych chtel sdilet. Od graficky mam prvni nastrel „hrnecku-plechacku“. Me se to osobne moc libi. Finalni verze bude dotazenejsi, spis mi jde o koncept zda jste pro.

akadlec
Člen | 1326
+
+3
-

Mě se to líbí, jen mě nekoresponduje ty USB kabely a ikona signálů s nette :)

Felix
Nette Core | 1183
+
0
-

Za me super. Pokud by byl problem to zmenit, jak pise @akadlec, tak beru i tenhle. :-)

chemix
Nette Core | 1294
+
0
-

Jak jsem psal, je to prvni koncept. Usb nahradime za LAN kabely ;-) wifi mi evokuje web, takze s tim jsem ok.

hrach
Člen | 1834
+
+2
-

Wi-Fi je fakt docela BFU :-) Co treba neco jako server, diskove pole, a tak? :-)

chemix
Nette Core | 1294
+
0
-

Jak to vypada @hrach ? Nejaky napad?

GEpic
Člen | 562
+
+1
-

Jen co jsem si všiml, jak v návrhu tak i v komentářích – Vše co zde zmiňujete jsou hardware záležitosti (klíč, Wi-Fi, USB / LAN kabely, diskové pole,…), ale Nette je software. :)

Editoval GEpic (14. 4. 2017 14:24)

lucien144
Člen | 10
+
0
-

Misto wifi bych navrhoval ikonu githubu nebo mozna jen obecnou ikonu forku. Jinak libi moc! Diky za navrh.

Tomáš Jacík
Člen | 146
+
+4
-

Já byl pro hrnek Nette všema deseti. Klidně bych vzal i dva. Doufal jsem ale v ten běžný nápis nette stejným písmem jako v logu na nette.org a žádné blbosti okolo. IMHO v jednoduchosti je síla. Neber si to prosím zle Honzo, ale ten návrh se mi nelíbí. Jiný font a spousta blbostí okolo. O takový hrnek nemám zájem.

chemix
Nette Core | 1294
+
+2
-

@TomášJacík jasny, chapu. Kazdy jsme jiny a ja, abych tyhle veci delal, si v tom musim najit neco co me na tom bavi. A neni to delat prodej veci, to je voser. Je to prave to vymysleni neceho pekneho.

PS: S logem nette muzes zajit do jakehokoli tiskobchodu, kde ti to udelaji na pockani. DG preci takhle jeden dostal na skoleni

chemix
Nette Core | 1294
+
+2
-

@hrach ty servery maj divne ikony, to ten fork bude imho lepsi