Error: Dibi\Bridges\Tracy\Panel (oracle)

Zdeno1981
Člen | 114
+
+1
-

Zdravím,

Přešel jsem na novější verzi a objevila se mi tato chyba.
Mám zaregistrovanou službu pro další spojení s oracle db, vypadá takto:

services:

	db.oracle:
		class: Dibi\Connection
		arguments: {'%database%'}
		setup:
			- @db.panel::register(@db.oracle)
		autowired: no

	db.panel:
		class: Dibi\Bridges\Tracy\Panel

Tracy bar mi však zobrazuje místo queries tuto chybu:

Error: Dibi\Bridges\Tracy\Panel
ErrorException: oci_fetch_array(): ORA-24374: define not done before fetch or execute and fetch in /var/www/html/intranet/vendor/dibi/dibi/src/Dibi/Drivers/OracleDriver.php:381
Stack trace:
#0 [internal function]: Tracy\Bar->Tracy\{closure}(2, 'oci_fetch_array...', '/var/www/html/i...', 381, Array)
#1 /var/www/html/intranet/vendor/dibi/dibi/src/Dibi/Drivers/OracleDriver.php(381): oci_fetch_array(Resource id #188, 5)
#2 /var/www/html/intranet/vendor/dibi/dibi/src/Dibi/Result.php(191): Dibi\Drivers\OracleDriver->fetch(true)
#3 /var/www/html/intranet/vendor/dibi/dibi/src/Dibi/ResultIterator.php(54): Dibi\Result->fetch()
#4 /var/www/html/intranet/vendor/dibi/dibi/src/Dibi/Helpers.php(49): Dibi\ResultIterator->rewind()
#5 /var/www/html/intranet/vendor/dibi/dibi/src/Dibi/Bridges/Tracy/Panel.php(113): Dibi\Helpers::dump(Object(Dibi\Result), true)
#6 /var/www/html/intranet/vendor/tracy/tracy/src/Tracy/Bar.php(135): Dibi\Bridges\Tracy\Panel->getPanel()
#7 /var/www/html/intranet/vendor/tracy/tracy/src/Tracy/Bar.php(81): Tracy\Bar->renderPanels()
#8 /var/www/html/intranet/vendor/tracy/tracy/src/Tracy/Debugger.php(251): Tracy\Bar->render()
#9 [internal function]: Tracy\Debugger::shutdownHandler()
#10 {main}

Nette Framework 2.4, Tracy 2.4.1, dibi 3.0.5
Dokládám i náhled, v baru se však po redirectu queries zobrazují správně.

Editoval Zdeno1981 (27. 7. 2016 8:41)

dominik-selmeci
Člen | 1
+
0
-

Ahoj @Zdeno1981,

nenašiel si zatiaľ opravu? Rovnaký problém robí aj mne. Môj prípad je len čisté dibi a Tracy a ich prepojenie pomocou:

(New Panel())->register(dibi::getConnection());

Kým nezadám žiadne DB query tak správne ukazuje „0 queries“. A keď zadám tak sa zobrazí rovnaký error ako tebe.

Zdeno1981
Člen | 114
+
0
-

ahoj @dominik-selmeci,

tady https://github.com/…8f6c28cb0f07#… proběhla diskuse, bohužel jsem dál po tom nepátral, myslím si stejně jako @Milo, že to může souviset s Tracy.

Wick
Člen | 4
+
0
-

Ahoj, mě se nezobrazují příkazy žádné – select, insert, update – nic. Existuje pro Dibi novější nette extension (24)? Nebo se změnilo něco v registraci knihovny, případně panelu?

aside: náhodně nefunguje insert; insertuju do tří tabulek – zapíše se do jedné a v dalších dvou data nejsou. před upgradem to fungovalo.

PS: je nějaké fórum/podpora k Dibi? Určitě není možné migrovat celou aplikaci na NDB.

Editoval Wick (9. 6. 2017 11:11)

David Grudl
Nette Core | 8111
+
+2
-

Tohle by mohlo pomoct https://github.com/…6f01d70b329c

Zdeno1981
Člen | 114
+
0
-

Pomohlo to, díky.

Wick
Člen | 4
+
0
-

okay to pomohlo, diky