Odeslaný formulář – mizení parametru „_do“ v prezenteru

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Blaueminence
Člen | 31
+
0
-

Ahoj,

mám zčásti manuálně vytvořený formulář odesílající stovky hodnot najednou. Chrome mi v requestu pod Form Headers normálně na konci ukazuje _do: editVysledkyFormSubmitted, ale když v prezenteru dumpnu

public function startup() {
    \Tracy\Dumper::dump($_POST);

parametr _do tam není (jinak je tam všechno ostatní v pořádku) a potřebná funkce editVysledkyFormSubmitted se mi neprovede. Něco ho zřejmě maže.

Ještě záhadnější ale je, že na localhostu mi toto funguje bez problémů, ale na serveru, kde mám identickou aplikaci včetně databáze a se smazanou cache, se mi vyskytuje tento problém. Nezabere ani čistější způsob

public function startup() {
    $do = $this->getParameter('_do');
    \Tracy\Dumper::dump($do);

Tušíte někdo, co s tím? S Nette dělám už dlouho a tady vůbec netuším, možná jsem zapomněl na něco zcela fatálního.

F.Vesely
Člen | 368
+
0
-

Neomezuje te treba max_input_vars v PHP?

Blaueminence
Člen | 31
+
0
-

Bylo to tím, díky. Teď už jen přemluvi hosting, aby mi dovolil zvýšit limit. Škoda, že v těhle případech nemůže Nette vyhodit nějakou error…

matopeto
Člen | 395
+
0
-

nie je moznost, tie hodnoty nejako encodovat do mensieho poctu (napr. javascriptom na klientovi, co to hodi napr do serializovaneho stringu/jsonu a pod)?

Editoval matopeto (13. 1. 2017 15:09)