Pojmenování dynamických snippetů pomocí pole

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
martyk
Člen | 17
+
0
-

Momentálně řeším jednu věc, u které si nevím moc rady.

Mám stránku, kde se mi po potvrzení formuláře vygeneruje několik divů s obsahem a každý div má snippet, kde se bude měnit obsah ajaxem podle kliknutí na tlačítko v tom konkrétním divu.

K tomu budu muset použít dynamické snippety, ale narazil jsem na problém s tím, jak tam dostat jejich jména. Chápu, že do toho pojmenování můžu dát jenom obsah proměnné z presenteru.

To jsem chtěl vyřešit tak, že si udělám pole s id těch jednotlivých divů, které si určím během toho, jak to generuji. Ale zasekl jsem se na tom, že nevím, jak se v tom daném poli pohybovat. Prostě nevím, jak navyšovat ten index v poli. Chtěl bych tam udělat něco jako {snippet jmeno_$pole[$indx]}

martyk
Člen | 17
+
0
-

Problém už jsem vyřešil tak, že jsem si statickým snippetem obalil větší část kódu, abych měl přístup k těm proměnným, co jsem potřeboval.

Ale nechápu, proč mi přestalo jít vykreslování toho obsahu přidávaného ajaxem. Když dám $this->redrawControl(„jmeno_“.$id);, tak se nic nestane, ale předtím, když jsem to zkoušel se statickým snippetem, tak to bez té proměnné $id šlo.

F.Vesely
Člen | 368
+
+2
-

Nejde invalidovat pouze jeden dynamicky snippet. Musis invalidovat cely ten staticky snippet. Zkus si procist dokumentaci

martyk
Člen | 17
+
0
-

Díky za radu, toto už jsem si sice četl, ale vůbec jsem si na to nevzpomněl. Jenom moc nechápu, jak přesně dám najevo, který ten dynamický snippet chci vykreslit. Hledám nějaké příklady, ale moc se mi nedaří něco najít.