POST limit pro jednu textareu

Daewoo
Člen | 33
+
0
-

Zdravím

Řeším problém s odeslanými daty z obyčejného formuláře. Je-li v byť jedné položce více než cca 10 000 znaků, žádná data se neodešlou (pole $_POST, které jsem nechal vypisovat hnedka v bootstrap.php, je prázdné; stejně tak php://input). Používám wysiwyg editor, ve kterém může být více dat, takže je tento limit příliš nízký. Chyba se projeví i při ajaxovém odeslání.

Pro textareu není nastaven maxlength. Není to post_max_size ani max_input_vars. Není instalován Suchosin. Na localhostu mi to běží bez problémů, problém byl při nasazení na Wedos server. Jejich technická podpora je tragická, absolutně nemají páru o čem je řeč… Na localhostu mám php 5.6.3, na Wedosu 5.6.23. Nevyužívám žádné speciální balíčky. Verze Nette – 2.3.8. V logu (ani systémovém) není vypisována žádná chyba ani varování.

Upřímně jsem se s tímhle problémem nikdy dřív nesetkal. Kolega mi řekl, že to může být kdekoliv v nastavení… Nevím, koho se už ptát ani kde s hledáním začít, tak zkouším všechno, třeba někoho z vás něco napadne – řekněte si, co potřebujete vědět.

Děkuju moc

Daewoo
Člen | 33
+
0
-

Tak jsem na tento problém narazil znovu. Objevuje se na Wedosu.

Řešení už existuje a je popsáno zde: https://forum.nette.org/…u-v-produkci (nutno zkontrolovat tmp adresář z php.ini).