SQLliteJournal – database disk image is malformed

Jiří Nápravník
Člen | 710
+
0
-

Zkusil jsem nasadit SQLiteJournal, a po nejake chvili jsem dostal General error: 11 database disk image is malformed. Stacilo journal smazat, ale za asi ani ne hodinu to same. Musel jsem se vratit k filejournalu. Nevite, nekdo kde je problem?

Pouzivam jej i v jine aplikaci a v pohode. Tady je rozdil jen v tom, ze ta aplikace bezi v clusteru, ale to by snad vadit nemelo. Jako cacheStorage mam memcache.

Mam posledni stable balicky.

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Můžeš zkusit i sebe revertnout https://github.com/…6bae2a3c392b

Jiří Nápravník
Člen | 710
+
0
-

Myslis revertnout tenhle commit? Obavam se, ze pred touhle optimalizaci jsem mel zase celkem zasadni potize s vykonem pri sqlitejournalu…

Jiří Nápravník
Člen | 710
+
0
-

Po nějakém čase jsem se dostal k tomu nasadit SqliteJournal, a opět po několika hodinách provozu mi aplikace skončila na „General error: 11 database disk image is malformed“. To se s tím nikdo nesetkal? Je to nějak řešitelné? Web běží v clusteru 4 serverů, jestli to pomůže…

Stejky
Člen | 3
+
0
-

Mohu potvrdit, že se nám to také děje na serveru, kde je nette/application 2.4.5 a nette/caching 2.5.3.
Je to velký problém, jelikož tato chyba se vyskytne několikrát za den a web je v tu chvíli nedostupný. Typů chyb je více a vše souvisí s SQLliteJournal. Cache storage používáme NewMemcached. Níže výpis chyb, které nastavávají v čase:

  1. SQLSTATE[HY000]: General error: 11 database disk image is malformed
  2. SQLSTATE[23000]: Integrity constraint violation: 19 UNIQUE constraint failed: tags.key, tags.tag
  3. SQLSTATE[HY000]: General error: 26 file is encrypted or is not a database

Nemůže s tím někdo poradit? Je to opravdu závažný problém. Děkuji