novy form pres ajax a clientska validace

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
insider
Člen | 31
+
0
-

Zdravim,

mam jeden formular, ktery po odeslani(ajaxove) do druheho snippetu na strance vlozi dalsi formular coz mi funguje podle predstav. Pokud ale nastavim nejake validacni pravidlo pro novy formular, tak ac je v JSON odpovedi serveru clientsky validacni script, tak ve vysledku – po prekresleni snippetu tam <script> neni a validace skonci na nezname funkci.
Pro ajaxove odeslani pouzivam script z extras(Ajax s jQuery a formulare s jQuery)
Prehlidl jsem nekde neco, nebo je to nejaky bug?

A doplnujici otazka – Po odeslani druheho formulare se snippet prekresli na strukturu, ke ktere jeste pristupuju pres javascript. Kdyz pouzivam ajaxSubmit(), tak ze zdrojaku jsem vyrozumel, ze funkce predana jako parametr by se mela volat jako success, tedy ocekaval jsem, ze se bude volat po hotovem ajax requestu, ale nejak se mi to nedari :( Funkce se zavola driv, nez se snippet prekresli a nema pristup k te strukture. Jak tedy zavolat js funkci po prekresleni urciteho snippetu?

Nette jedna z poslednich 0.8 revizi, ted jsem u jineho PC, tak to nevim presne.