Ako ziskat cestu pri dedeni sablony v module

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
yelidric
Člen | 33
+
0
-

Zdravim. V AdminModuletemplates/@admin.latte dedím súbor @layout.latte, cez makro layout ktorý sa nachádza v app/templates/@layout.latte. Samozrejme ako som čakal mi to píše chybu

Missing template file 'C:\wamp64\www\shinome\app\AdminModule\@layout.latte'.

A ja by som chcel vedet, ako dostat tu spravnu cestu do spomýnaneho layout makra. Pripadne ako inak podedit tuto vychodziu sablonu aj v mojom moduli, tak aby som potom mohol v administráci dedit len z @admin.latte a mal v nom svoje rozšírenia.

Šaman
Člen | 2634
+
+1
-

Buď relativně – v tom makru můžeš použít dvě tečky pro přechod do vyšší složky a lomítka.
Anebo absolutně s použitím $basePath.

{layout ../subfolder/@someLayout.latte}

Editoval Šaman (29. 11. 2016 20:42)

yelidric
Člen | 33
+
0
-

Diky tu relativnu cestu som skusal ale neviem prečo som mal vsugerovane ze to funguje len ako cesta spat a ze tam nemozem doplnit dalsi priecinok, uz to ale ide. Ale i tak by ma zaujimalo ako tam vlozim $basePath? Lebo vzdy ked som skusal tak mi to vyescepovalo premennu.

esorimer
Člen | 114
+
0
-

yelidric napsal(a):

Diky tu relativnu cestu som skusal ale neviem prečo som mal vsugerovane ze to funguje len ako cesta spat a ze tam nemozem doplnit dalsi priecinok, uz to ale ide. Ale i tak by ma zaujimalo ako tam vlozim $basePath? Lebo vzdy ked som skusal tak mi to vyescepovalo premennu.

Zkus toto:

{var $someLayer = $basePath.'subfolder/@someLayer.latte'}
{layer $someLayer}