Failed to load resource: net::ERR_INCOMPLETE_CHUNKED_ENCODING

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
hoou
Člen | 43
+
0
-

Ahojte, nestretol sa niekto s touto chybou?

Failed to load resource: net::ERR_INCOMPLETE_CHUNKED_ENCODING

(resource je v tomto prípade domovská stránka)

Robí mi to len v Chrome, v žiadnom inom prehliadači. Chyba sa zobrazuje v konzole, ale nie vždy, len niekedy. Na stránke mám loading page pomocou javascriptu. To znamená, že vidno len točiace sa kolečko, kým sa stránka celá nenačíta. Keď ale nastane táto chyba, javascript akoby prestal fungovať a loading page nezmizne a teda aj keď Chrome už prestal načítavať stránku, stále je viditeľná loading page a nie skutočný obsah stránky a to je veľký problém. Na internete som sa dočítal, že prehliadaču Chrome môže vadiť použitie Transfer-Encoding:chunked bez hodnoty content-length v hlavičke. Problém je, že sa v tom až tak dobre neorientujem a neviem, kde a ako to mám do hlavičky pridať. Vedel by mi s tým niekto pomôcť?

hoou
Člen | 43
+
0
-

No tam sa píše hlavne o tom, že treba vypnúť real-time protection v anti-vírusoch, čo mi nepríde ako vhodné riešenie. A potom tam riešia hlavne ten content-length. Chyba môže byť na strane servera a myslím si osobne že aj je, lebo horší server som ešte nezažil. Už som riešil veľa problémov, ktoré som inde riešiť nemusel. Tak buď by som mohol manuálne nastaviť content-length alebo ešte sa tam spomína ob_flush(). Ako zmením hlavičku požiadavky(request)? Alebo kde by som mal zavolať funkciu ob_flush()?

artemevsin napsal(a):

co tohle: http://stackoverflow.com/…coding-error ?

Tanadche
Člen | 11
+
0
-

Nějaký Content-Length neřeš, protože ten se neposílá pokud je využito Transfer-Encoding:chunked. Zkus nejdříve vypnout real-time protection a uvidíš, jestli problém přetrvá.

lutor
Člen | 27
+
0
-

Meli jsme podobny problem. Real-time protection ani nic podobneho to nebylo, delalo to na Linuxech, Macu, Widlich, s/bez antiviraku, sem tam dokonce i v jinych prohlizecich. Nekdy pravidelne, nekdy sporadicky, obcas postacil restart serveru, nekdy ne. Vse nakonec vyresila zmena verze PHP (u nas bylo zpusobeno nejakym bugem v PHPku, resp. v modulu PHP pro Apache, tusimze neco s nejakym segmentation fault/heap corrupted padem procesu – zkus se mrknout do logu Apache). Po prechodu na PHP7/FPM problem ustal. Bohuzel uz asi nedokazi dohledat, jaka konkretni chyba/bug to zpusoboval. Ale zkus update serveru/phpka, pokud muzes nebo mrknout do logu Apache nebo FPM, treba se dozvis neco vic proc se tak deje.