Session na Windows je společná pro všechny Nette aplikace

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
igor.pocta
Člen | 100
+
0
-

Ahoj,

na localhostu i na produkčním serveru (Windows Server) máme jednu instalaci XAMPPu.

Když máme dvě aplikace v Nette zvlášť a přihlásím se do první, sdílím tuto session i v druhé – jsem tam příhlášen se špatnou identitou.

Lze to nějak vypnout?

Díky,

I.

newPOPE
Člen | 648
+
+1
-

Zmenit si cestu session.save_path priamo niekde do daneho projektu. Ide to aj cez config myslim.

igor.pocta
Člen | 100
+
0
-

Díky funguje to ;)

Šaman
Člen | 2634
+
0
-

Čisté řešení je vytvořit každé aplikaci vlastní alias na úrovni apache serveru. Ale na localhostu jsem na to líný, tak jsem si jen v neonu změnil session name. Ta save_path bude asi taková střední cesta.

GEpic
Člen | 562
+
0
-

A já sem na localhostu tak líný, že se pokaždé odhlásím / přihlásím… :X :D

Editoval GEpic (29. 7. 2016 16:54)

Šaman
Člen | 2634
+
0
-

GEpic napsal(a):

A já sem na localhostu tak líný, že se pokaždé odhlásím / přihlásím… :X :D

To není to nejhorší. Průser je, když máš v session něco na testováni a ony tam probublají session z jiné aplikace. :)

igor.pocta
Člen | 100
+
0
-

Šaman napsal(a):

Čisté řešení je vytvořit každé aplikaci vlastní alias na úrovni apache serveru. Ale na localhostu jsem na to líný, tak jsem si jen v neonu změnil session name. Ta save_path bude asi taková střední cesta.

Jj, jsou tam asi tři aplikace a slouží to k intranetu, tak si taky myslím že nemá smysl to moc hrotit. :)