Zvláštní chyba

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Martin Mates
Člen | 179
+
0
-

Zdravím. Ve formuláři pro upload souboru mám file input následovně:

<?php
        $form->addFile('fotka', 'Nahrát fotku:')
        ->addRule(Form::FILLED, 'Vyberte fotku, kterou chcete nahrát.')
        ->addRule(Form::MIME_TYPE, 'Fotka musí být ve formátu JPG.', 'image/jpeg')
        ->addRule('MyValidators::minFileSize', 'Velikost fotky musí být mezi 200 kB a 9 MB.')
        ->addRule(Form::MAX_FILE_SIZE, 'Velikost fotky musí být mezi 200 kB a 9 MB.', 9437184)
        ->addRule('MyValidators::checkProportions', 'Fotka musí být na výšku.')
        ->getControlPrototype()->size('49');
        $form['fotka']->getControlPrototype()->class('true');

?>

Fungovalo to bez problémů. Nejsem si vědom, že bych cokoli měnil. NAJEDNOU neprojde ani jedno pravidlo při uploadování souboru. Javascriptová kontrola je v pořádku, ale serverová pořád vrací ‚Vyberte fotku, kterou chcete nahrát.‘. Když to zakomentuju, tak neprojde MIME_TYPE. Neprojde vůbec nic. Nějaké nápady, co by mohlo být špatně? Při podobných situacích mám chuť to rozflákat.

Díky

EDIT: Na ostrém provozu to funguje. Přestalo to fungovat jen na localhostu. Restartoval jsem server a nic. Any ideas?

Editoval Martin Mates (3. 9. 2009 12:07)

_Martin_
Generous Backer | 679
+
0
-

Já bych to asi zkusil ladit – buď nějakým IDE s debuggerem a nebo si na některá místa hodit dumpy Laděnkou – třeba někam, kde se testuje to pole, jestli to je vůbec HttpUploadedFile a zda je v pořádku nahraný…