[Poslední sobota, 78] Návrhová, České Budějovice (26. 3. 2016)

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
chemix
Nette Core | 1296
+
+8
-

Poslední sobota je pravidelným místem setkání všech fanoušků programování webových aplikací, ať už to jsou odborníci nebo amatéři. Střídavě se koná v Praze a Brně, občas zavítáme i jinam ;-) Znalost Nette Frameworku je samozřejmě výhodou. Vstup na akci je zdarma, jen prosím potvrďte účast.

Nováčci, nebojte se přijít, nekoušeme.

Program

10:00 (do cca 13h)

  • Workshop – Martin Janeček & Jan Brabec – začátky & tipy a triky

15:00

  • David Matějka – Základní návrhové vzory
  • Vojtěch Kohout – CodeReview
  • Martin Zlámal – Představení nástroje Testbench
  • Martin Štekl – Decorator, Adapter a Proxy – jak mi pomáhají při refactoringu a testování (light)
  • Jan Brabec – Brabijan\Images (light)
  • Martin Janeček – crossbar.io (light)
  • Honza Černý – Nittro & snippets (light)
  • Martin Voldřich – Návrh platformy připravené k růstu (light)

19:00

19:05

  • Pivo & networking

PoSobotu nám pomáhají tvořit partneři


chemix
Nette Core | 1296
+
+5
-

Hledáme přednášející

a 3. partnera který nám pomůže realizovat „open stickers pack“

chemix
Nette Core | 1296
+
0
-

Ahoj, vcera jsem se bavil s nekteryma ucastnikama NetteFwPivo o tematech a prednaskach :) vzpominam si na @Tharos a Code review, @DavidMatějka a navrhove vzory? „Někdo“ (promiň nezapamatoval jsem si jméno) o commit messages a @PatrikVotoček ze by si neco pripravil? Pak se ke me doneslo ze @brabijan by si dal talk o Bramijan/Images a @wodCZ o crossbar.io. Já bych si připravil light o Nittro.JS (asi snippets)

Prosim tedy o všechny kdo by do toho šli ať mi pošlou emailem nazev přednášky, délku (5 – 25min) a dvouvětný popis s fotkou ;-)

chemix
Nette Core | 1296
+
0
-

program online

chemix
Nette Core | 1296
+
+3
-

Workshop & Dinner & Hackathon?

Je tu nekdo kdo by si chtel dat dopoledni workhsop? Tema je „Navrh aplikace“? Byl by o workshop zajem?

A co tak patecni vecere a hackathon? Byl by zajem? Naslo by se misto? Vcetne nejakeho noclehu?

HappyFace
Člen | 162
+
0
-

hackathonu by som sa zucastnil ale workshop nedam :D ..samozrejme noclah by sa hodil :P

Raek
Člen | 5
+
0
-

Jsem pro workshop, ale koukal jsem, že je nás zatím poměrně málo :(

chemix
Nette Core | 1296
+
+1
-

tak na workshop a dinner jsem nenalakal… co takhle zkusit indicky obed pred akci?

Twista
Člen | 48
+
0
-

indicka je asi 50m od mista konani, takze by to mohlo klapnout, co udelat doodle ?

chemix
Nette Core | 1296
+
0
-

@Twista udelej prosim a nasledne zarezervuj mista

chemix
Nette Core | 1296
+
+2
-
chemix
Nette Core | 1296
+
+3
-
wodCZ
Člen | 49
+
0
-

S crossbarem reknu neco o WAMP protokolu, jeho implementaci ve forme crossbar.io, benefitech crossbar.io implementace a o vyuziti tohoto realtime protokolu (nejen) v nette aplikacich, dostanu taky obrazek? :D

edited: chemiX

HappyFace
Člen | 162
+
0
-

tak moc sa ospravedlnujem ale oddnes som na praskoch takze sa tam neuvidime :( .. ale tesim sa ako si pustim 100× nahravky pri ich strihani :D

chemix
Nette Core | 1296
+
0
-

Sobotni obed na DOODLE >>>

chemix
Nette Core | 1296
+
0
-
chemix
Nette Core | 1296
+
0
-
chemix
Nette Core | 1296
+
0
-
chemix
Nette Core | 1296
+
+1
-
chemix
Nette Core | 1296
+
+1
-
CZechBoY
Člen | 3608
+
+1
-

@chemix asi špatný popisek přednášky u Martin Voldřich

chemix
Nette Core | 1296
+
0
-

@CZechBoY diky, opraveno

chemix
Nette Core | 1296
+
0
-

Pivo bude v Cafe Široko, Široká 19, http://www.siroko.eu

chap
Člen | 81
+
0
-

Ahoj, nebudou prosím videa z této PoSoboty? :)

chemix
Nette Core | 1296
+
+3
-

@chap budou, cekaji na sestrihnuti a nasledny uploud. nechci slibovat ale mozna tento tyden

HappyFace
Člen | 162
+
+1
-

ahoj,

prepacte ale mal som a este mam celkom ruzsne obdobie tak sa mi uplne vytratil volny cas … ale uz je to zostrihane :) a hadam do konca mesiaca este dokoncim aj tie zvysne co chybaju nech to mame konecne vsetko ;)

este raz prepacte