Změna @layout.latte se neprojeví

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
LuPa
Člen | 2
+
0
-

Dobrý den,

chtěl bych Vás požádat o radu. Jedna firma nám už delší dobu zpátky dělala web, nyní jsem si ale všiml, že nám tam chybí dopsaná jedna věta a vzhledem k tomu, že s firmou již nejsme v kontaktu, rád bych si toto upravil sám. Věta chybí v @layout.latte souboru, tak jsem ji dopsal na správné místo.
Problém je ale v tom, že se mi stejně na webu nezobrazuje. Prošel jsem si proto nějaké informace na forech a podobně a dozvěděl jsem se, že by to mělo být způsobeno tím, že se šablona načítá z cache, proto jsem přes FTP smazal ve složce temp složku cache. Ovšem i přesto se změna nezobrazí.
Všiml jsem si, že v temp/cache ještě zůstala nesmazaná složka _Nette.Database…, myslíte, že by to mohlo být tímto?
Ještě by asi bylo vhodné uvést, že nette vidím „poprvé“ a jsem hluboko pod úrovní začátečníka, jenom mi přišlo zbytečné kvůli jedné větě shánět někoho na úpravu webu.

Mockrát děkuji

CZechBoY
Člen | 3608
+
0
-

Melo by stacit smazat cache.
Jeste muzete nastavit debug rezim v bootstrap.php a hned uvidite jestli je to o cache nebo ne.
Taky muze byt pouzit jiny @layout.latte

LuPa
Člen | 2
+
0
-

Mockrát děkuji za radu. Upravoval jsem jiný @layout.latte