Google nevyhledává na forum.nette.org

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
David Grudl
Nette Core | 8082
+
0
-

Google z ničeho nic přestal vyhledávat na subdoméně forum.nette.org. Nemám tušení proč, ani co s tím dělat. Podle Search Console je vše ok, indexovaných je 20182 adres, sitemap správně načteny. Ale samozřejmě problémy může hlásit až s časovým odstupem.

Minulý týden jsem nechával odstranit chybně zaindexované stránky z neexistujících domén jako třeba www.addons.nette.org, ale i www.forum.nette.org, ale to by nemělo mít žádnou souvislost.

Každopádně o problému vím, jsem netuším, co s ním dělat.

pb
Člen | 2
+
0
-

Nám takhle už měsíc nefunguje placený Google Custom Search. Za 2000 USD… Nenachází dokumenty, které dříve nacházel. Otevřel jsem na to supportní ticket, a už měsíc to tam stojí. Potvrdili, že problém tam je … a to je vše.

Citace:

I was able to reproduce your issue. I have investigated and found that the URL „censored“ is indexed. The issue might be that the URL might not have been synced with few of our serving datacenters and you were not seeing the URL in the results.

David Grudl
Nette Core | 8082
+
+10
-

Ha, tak se to povedlo vyřešit. Bylo to funkční „Odstranit adresy URL“, kterou jsem odstranil www.forum.nette.org. Google má bug, který zároveň odstranil i forum.nette.org. Naštěstí tam bylo tlačítko, kterým šlo odstranění zrušit.