#NetteFwBrnoPivo – paralelní sraz k #NetteFwPivo

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Filip Procházka
Moderator | 4668
+
+8
-

Zdravím Brňáky a Nettisty z blízkého okolí!

Taky se vám nechce jezdit až do Prahy za Nettistama „jen“ posedět na pivo?
Je na čase založit si vlastní #NetteFwPivo a bude to #NetteFwBrnoPivo!

Tahle akce nejspíš nikdy nebude přednášková, ale i tak se na ní můžeme bavit o čem budeme chtít. Něco vás trápí? Nebo chcete něco vysvětlit? Nestlihli jste se zeptat na Poslední Sobotě? Ideální příležitost jít s námi posedět na pivko (nebo kofolu) a pokecat.

Srazy: http://srazy.info/nettefwbrnopivo, Facebook: https://www.facebook.com/…15358339136/


Podle toho kolik lidí se přihlásí tak v pondělí obvolám nějaké hospody v centru (nebo blízkém okolí). Pokud máte někdo nápad na (ideálně nekuřáckou) hospodu tak pište, díky!

jakub.barta
Člen | 10
+
0
-

pux pub je fajn

juradee
Člen | 4
+
0
-

Kéž by to byl jiný den, než středa 5.8. :(

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Ehm… tohle jsem nedomyslel, špatně jsem si napsal do kalendáře událost a neuvědomil jsem si, že od středy do čtvrtka musím být úplně někde jinde… :( Ale tak v hospodě si poradíte i beze mě, ne? :D Případně můžu udělat ještě někde rezervaci pro 10 lidí, když už jsem vás navnadil.

Ale bylo by super, kdyby se nějakej Brňák přihlásil o práva ať mu můžu „dát organizátora“ a aby ta rezervace byla na jeho jméno, když já nebudu moct :(

David Matějka
Moderator | 6445
+
+6
-

no vidite, verte neco brnakum. Jedine originalni nette pivo je v praze

mbskot
Člen | 42
+
0
-

Pre mňa (zo Žiliny) je Brno o dosť lepšie ako Praha, takže +1 :). Ale zrovna 5.8. odchádzam na dovolenku, tak dúfam, že bude aj ďalšia akcia.

Honza Kuchař
Člen | 1662
+
+2
-

Konec paniky, Nette fw Brno pivo bude!

Honza Kuchař
Člen | 1662
+
+1
-

Ve středu v 18h ve Veselé Vačici máme rezervaci.

akadlec
Člen | 1326
+
0
-

tak jak dopadlo?

Honza Kuchař
Člen | 1662
+
+1
-

Sešli jsme se, vypili pivo, pokecali a odešli domů.

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

A máme tu nový termín! (na který tentokrát opravdu dorazím :D )

Místo vyberu a zarezervuju nejspíš v pátek. Tak se prosím hlašte, ať vím pro kolik!

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Už máme zarezervovanou i hospodu na zítra, tak doražte!