Posledni sobota

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
talpa
Člen | 44
+
0
-

Hoj hosi, vemete do klubu i me, kde se vubec kona ta posledni sobota, vidim-li to dobre je to 28.8? Den pred mejma narozkama?:)

sodae
Nette Evangelist | 250
+
0
-

určitě :) , ještě se neví kde bude tento měsic

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

V pořadí již osmá Poslední sobota se koná 29. srpna, pravděpodobně buď v Brně nebo v Praze. David pokud vím nepřijede, má jiný program. Bylo by vhodné se včas dohodnout na místě konání, ať se může zamluvit hospoda. Pokud bude akce v Brně, tak přijedu.

sodae
Nette Evangelist | 250
+
0
-

škoda :( a já chtěl s davidem probrat pár drobností v nette , tak nic no

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

co takhle „Kdyz nemuze hora k mohamedovi, musi mohamed k hore“? : D Nemame nejakeho nettare z Vizovic?

Jinak ja bych skoro rekl, ze by se mela konat opet v Praze O: )

PetrP
Člen | 587
+
0
-

Je to jistí že david nebude moct?

Inza
Člen | 330
+
0
-

Whitek napsal(a):

co takhle „Kdyz nemuze hora k mohamedovi, musi mohamed k hore“? : D Nemame nejakeho nettare z Vizovic?

Jinak ja bych skoro rekl, ze by se mela konat opet v Praze O: )

Když mi to vyjde tak se také zúčastním – sice se ten den ráno vracím z tábora ale snad to nějak stihnu:-)

Jinak Vítku ten citát je: „Když nepřijde Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi“, ne obráceně jak jsi to napsal:-D…

PetrP
Člen | 587
+
0
-

Já jsem asi tentokrát proti aby chodila hora k mohamedovi, protože jestli tak mohamed je asi 50km od uherského hradiště. Tedy by bylo lepší to udělat tenhle měsíc blíže k Aši (třeba ta víska uprostřed – praha) ;]

sodae
Nette Evangelist | 250
+
0
-

Blíže k AŠ ? Muhaha :D Co takhle hlasování , nejdříve udělat výběr kde a pak se dohodnou. Moje návrhy:

Praha,
Ostrava,
Karlovy vary

Co vy na to ?

Praha++
David Grudl
Nette Core | 8138
+
0
-

Tento měsíc vynechám, tak můžete alespoň nerušeně pomlouvat :-)

p.s. založil jsem „standardní“ vlákno https://forum.nette.org/…ha-29-8-2009