Instalace Doctrine bez composeru

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
PhelixMad
Člen | 36
+
-2
-

Ahojte ako nainstalujem kdyby/doctrine bez pouzitia composeru?

Composer nemôžem použit lebo web vyvíjam priamo na hostingu…

Unlink
Člen | 298
+
+2
-

A keby si si to spravil na locale, a potom to len nakopíroval na hosting?

Ak nie, tak stále to môžeš s githubu stiahnúť a nahrať to niekam, kde to robot loader nájde (asi bude treba zmazať testy).

Namespace
Člen | 77
+
0
-

Bez použití composeru se musíš sám starat o aktualizace a přijdeš o veškerý komfort, který composer nabízí.

Vždy je lepší vyvíjet lokálně a na hosting to posílat třeba pomocí https://github.com/…p-deployment

Jinak stačí, když si v projektu vytvoříš složku např. „libs“ a do ní zkopíruješ soubory doctrine. Potom v bootstrap.php řekneš robot-loaderu, kde má hledat

<?php

$configurator->createRobotLoader()
	->addDirectory(__DIR__)
	->register();
?>
PhelixMad
Člen | 36
+
-2
-

Na localhoste mi nejde pracovať kedze moj pc je pokazeny a bezi uz len na live Ubuntu :) takze ked vypnem pc hneď prídem o vsetky súbory.

Editoval PhelixMad (6. 7. 2015 17:24)

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Není důvod instalovat ho bez composeru. Prostě si projekt zkopíruj na localhost, nainstaluj to tam a pak to nahraj na hosting i s vendor složkou.

David Kudera
Člen | 455
+
0
-

Nedovedu si představit takhle pracovat. Co nastavení IDE, systému apod? Když mi nejde PC, tak to řeším, aby mi fungovalo a mohl jsem pracovat.. A potom pokračovat jako píše @FilipProcházka