Nebolo by možné pridať do užívateľského účtu sekciu „dôležité“?

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Čamo
Člen | 786
+
+4
-

Zdravím,
Nebolo by možné pridať do užívateľského účtu sekciu „dôležité“?
Niečo ako položka „Mé“ alebo „Zmínky“, akurát, že by si užívateľ sám zvolil čo si uloží ako dôležité. Nemusel by byť autorom ani zmíneným…

Ďakujem za pozornosť.

Ravenss
Člen | 12
+
-4
-

Podle mě od toho slouží záložky v prohlížeči. Radši ať se vydá stable 2.3 než řešit téměř zbytečnou funkcionalitu.

Editoval Ravenss (20. 2. 2015 0:22)

Čamo
Člen | 786
+
0
-

Myslíš, že by to mohlo ohroziť vydanie 2.3?

Šaman
Člen | 2635
+
+6
-

@Ravenss: Záložky v prohlížeči to řeší, ale jestli bude ta možnost i na fóu, tak to bude lepší (budou k dispozici i jiných stojích, mohly by umožňovat delší popis). A tohle je jen nezávazný nápad, který možná dozraje a nebo taky ne. Není dobré takové nápady shazovat jenom protože „tamhleto je důležitější“.

David Matějka
Moderator | 6445
+
0
-

existovaly tu tagy (vypis furt jeste funguje), ale uz se nenechaji spravovat…

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Třeba jenom stačí poslat správný POST request. Zkusil bych klíče tags, topic_id a message na zmíněné tags.php =)

Oli
Člen | 1215
+
0
-

Ty tagy byly parádní. Jen je škoda, že byly podle mě špatně vysvětlený. Když jsem to viděl poprvé, tak jsem to chápal tak, jako že to uvidí všichni a protože jsem žádnej tag neviděl, že to nikdo nepoužívá. Od té doby jsem asi na půl roku tu možnost úplně vyfiltroval… A když jsem je začal používat, tak se chvilku na to zrušili :-)

Používám na to teď pocket s tagem nette a funguje to celkem dobře i když nativní tagy by byly asi lepší

Čamo
Člen | 786
+
0
-

Akurát som dočítal článok o tom, David Grudl končí svývojom Nette. Myslím si, že som pochopil, že Nette by potrebovalo mimo iné aj nejaký dobrý marketing. Lenže keď tu na fóre položím dotaz ako tento alebo dotaz na vylepšenie dokumentácie, tak mi reakcie vôbec nepripadajú tak, že by si to niekto bral k srdcu. Pričom sú to úplne jednoduché úpravy.