Cannot set HTTP code…debug::dump

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Jirda
Člen | 103
+
0
-

Zdravím,

při použití debug::dump() mi nette vyhodí výjimku.

InvalidStateException
Cannot set HTTP code after HTTP headers have been sent

<?php
	public function enterFormSubmitted($form)
	{
            $values = $form->getValues();
            debug::dump($values);
	}
?>

Co se týče dalšího infa, tak v aplikaci používám session.

Předem díky za rady

Panda
Člen | 569
+
0
-

Funkce Debug::dump zahájí výstup klientovi a pak již nelze posílat hlavičky. Řešením by mohlo být použití funkce Debug::consoleDump.

Jirda
Člen | 103
+
0
-

Panda napsal(a):

Funkce Debug::dump zahájí výstup klientovi a pak již nelze posílat hlavičky. Řešením by mohlo být použití funkce Debug::consoleDump.

teď to výjimku už nevyhodí. Díky.

Ale:
Ta konsole vyskočí automaticky? Používám google chrome a nikde nic. Tak samo ve FF a IE.

Ondřej Brejla
Člen | 746
+
0
-

Ve FF musíš imho povolit vyskakování popup oken. Ostatní browsery nevim, ale asi to bude to samé.

Panda
Člen | 569
+
0
-

Jirda napsal(a):

teď to výjimku už nevyhodí. Díky.

Ale:
Ta konsole vyskočí automaticky? Používám google chrome a nikde nic. Tak samo ve FF a IE.

Vyskakuje automaticky, ale Google Chrome jí zablokuje. Mě osobně vyskočila vpravo dole zpráva o zablokovaném okně, nikde jsem tam však nastavení popupů nenašel. Údajně má být nějaké nastavení k dispozici ve verzi z vývojového kanálu – http://dev.chromium.org/…dev-channel/.

Jirda
Člen | 103
+
0
-

Jj už too fungguje. Díky. V tom kódu jsem měl totiž na konci jeětě přesměrování a proto se žádné okno nezobrazilo. Takže stačilo zakomentovat přesměrování a teď můžu vesele dumpovat. Díky všem za pomoc.