Formátovanie výstupného kódu

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
vic11sk
Člen | 11
+
0
-

Zdravím!
Som ešte začiatočník s Nette, ale pri vytváraní stránky sa mi veľakrát generuje „škaredý“ – neformátovaný kód (myslím na to keď si otvorím ‚view source of the page‘ v prehliadači).

Potreboval by som sformátovať ten kód pred výstupom. Neviem či niečo také existuje v Nette. Keď nie, možno by to bolo dobré implementovať, či nie?

jasir
Člen | 746
+
0
-

Zkus tohle

pmg
Člen | 372
+
0
-

Sakra, to už je skoro rok! Kam se poděl všechen ten čas?

Editoval pmg (21. 7. 2009 16:30)

Jakub Šulák
Člen | 222
+
0
-

Nebylo by možná špatné, kdyby CurlyBrackets filtr uměl již v základu v debug módu generovat hezký kód a naopak v production mode generovat kompresovaný kód (o mezery, apod.). Jé to by byla krása :-)

Ondřej Mirtes
Člen | 1536
+
0
-

Jakub Šulák napsal(a):

Nebylo by možná špatné, kdyby CurlyBrackets filtr uměl již v základu v debug módu generovat hezký kód a naopak v production mode generovat kompresovaný kód (o mezery, apod.). Jé to by byla krása :-)

Dal bych to jako volitelné, ale rozhodně by to bylo super! :)

mancze
Člen | 58
+
0
-

Jakub Šulák napsal(a):

Nebylo by možná špatné, kdyby CurlyBrackets filtr uměl již v základu v debug módu generovat hezký kód a naopak v production mode generovat kompresovaný kód (o mezery, apod.). Jé to by byla krása :-)

Předběhl jsi mne, přesně pro to samé jsem i já! Jen ne CurlyBrackets filtr, ale vytvořit nějaký samostatný, který se bude starat o formátování. Oj, to bude!

jasir
Člen | 746
+
0
-

mancze napsal(a):

Jakub Šulák napsal(a):

Nebylo by možná špatné, kdyby CurlyBrackets filtr uměl již v základu v debug módu generovat hezký kód a naopak v production mode generovat kompresovaný kód (o mezery, apod.). Jé to by byla krása :-)

Předběhl jsi mne, přesně pro to samé jsem i já! Jen ne CurlyBrackets filtr, ale vytvořit nějaký samostatný, který se bude starat o formátování. Oj, to bude!

Já nevim, pro beautify je řešení výše, pro kompresi a zmenšení stránky je asi stejně nejlepší gzip. Tak snad jen pro tu obfuskaci?

mancze
Člen | 58
+
0
-

jasir napsal(a):

Já nevim, pro beautify je řešení výše, pro kompresi a zmenšení stránky je asi stejně nejlepší gzip. Tak snad jen pro tu obfuskaci?

Možná proto, že tam ten užitečný filtr je snadno k přehlédnutí? Myslím, že kdyby se zařadil do distribuce, nemuselo by to býti špatné (nebo aspoň do extras?)

Editoval mancze (22. 7. 2009 21:09)

grogy
Člen | 147
+
0
-

Tak nic no. Myslel jsem si, že za čas příjdu sám s komponentou do Extras, která bude umět osekat výsledný (x)HTML kód na minimum (mezery, odsazení a další čurbes).

Ale nějak rozumně, třeba Seznam a.s. na homepage má ten kód seseklý na pár řádků, ale jeden z nich je dlouhý jak tejden xD

Editoval grogy (22. 7. 2009 22:05)