začátečník hledá chybu vykreslování {$baseUri}

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
FOUS
Člen | 15
+
0
-

Kde mám hledat chybu, pokud se mi při generování šablony nevyplní {$baseUri}? Třeba {link} je funkční.
{$baseUri} mám v @layout.phtml, {link} je v {include $content} = default.phtml.
V BasePresentru registruji CurlyBracketsFilter, šablonu volám v HomePagePresenteru, který extenduje BasePresenter. Vše je O.K., jen se mi nepřipojí css styly…
Ve Firebugu je Warning: Invalid argument supplied for foreach() in …\libs\Nette\Web\HttpRequest.php on line 477 – používám Nette Framework 0.9 revision 407.

Petr Motejlek
Člen | 293
+
0
-

FOUS napsal(a):

Kde mám hledat chybu, pokud se mi při generování šablony nevyplní {$baseUri}? Třeba {link} je funkční.
{$baseUri} mám v @layout.phtml, {link} je v {include $content} = default.phtml.
V BasePresentru registruji CurlyBracketsFilter, šablonu volám v HomePagePresenteru, který extenduje BasePresenter. Vše je O.K., jen se mi nepřipojí css styly…
Ve Firebugu je Warning: Invalid argument supplied for foreach() in …\libs\Nette\Web\HttpRequest.php on line 477 – používám Nette Framework 0.9 revision 407.

Čau,
minimálně sem musíš vložit text té šablony. Napiš taky revizi, kterou máš.

Petr Motejlek
Člen | 293
+
0
-

m0t3jl napsal(a):

FOUS napsal(a):

Kde mám hledat chybu, pokud se mi při generování šablony nevyplní {$baseUri}? Třeba {link} je funkční.
{$baseUri} mám v @layout.phtml, {link} je v {include $content} = default.phtml.
V BasePresentru registruji CurlyBracketsFilter, šablonu volám v HomePagePresenteru, který extenduje BasePresenter. Vše je O.K., jen se mi nepřipojí css styly…
Ve Firebugu je Warning: Invalid argument supplied for foreach() in …\libs\Nette\Web\HttpRequest.php on line 477 – používám Nette Framework 0.9 revision 407.

Čau,
minimálně sem musíš vložit text té šablony. Napiš taky revizi, kterou máš.

Ještě bych ti ale doporučil trochu přeformulovat ten příspěvěk — moc mu totiž nerozumím ;).

{$baseUri} bude naplněno na /, pokud bude tvoje aplikace běžet hned v kořenu serveru (např. na http://www.example.com). Ta foreach() chyba spíš vypadá na nějakou nedodělávku někde jinde :). Pamatuj na to, že {$baseUri} se v šabloně neodděluje lomítkem — používá se to takto {$baseUri}css/mojecss.css.

FOUS
Člen | 15
+
0
-

Díky všem, m0t3jl nakopls správně, {$baseUri} bylo naplněno na / správně, špatně jsem pochopil, čím má být naplněno, stačilo doplnit správnou cestu ku kořeni

Petr Motejlek
Člen | 293
+
0
-

FOUS napsal(a):

Díky všem, m0t3jl nakopls správně, {$baseUri} bylo naplněno na / správně, špatně jsem pochopil, čím má být naplněno, stačilo doplnit správnou cestu ku kořeni

Oki.