Používání NForm bez Nette

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
tondovo
Člen | 10
+
0
-

Ahoj,
chtěl bych se zeptat, jak je to s podporou NForm. Používám jen formuláře bez Nette. Stáhnul jsem https://files.nette.org/NForm.zip a příklady mi nefungujou, po odeslání formuláře dostanu hlášku: Fatal error: Class ‚Tools‘ not found in C:\web\www\mujprojekt\NetteForms.compact.php on line 410. Při používání starší verze (konkrétně: @version $Id: INamingContainer.php 50 2008–08–13 04:31:47Z David Grudl $) jsem neměl žádný problém.
U example7.php dostanu hlášku už při spuštění skriptu: Fatal error: Class ‚MultiSelectBox‘ not found in C:\web\www\etickyspotrebitel\NetteForms.compact.php on line 312. To je vlastně důvod, proč jsem sáhnul po nové verzi – potřebuju použít multiselect.

Díky

nAS
Člen | 277
+
0
-

Já bych doporučil requirnout celé zminimalizované Nette a klidně z toho využívat jenom ty Formsy. Já to takhle dělám, když chci používat formuláře v Drupalu a plná spokojenost.

tondovo
Člen | 10
+
0
-

To je trochu těžkej kalibr na formuláře, ale aspoň by se líp přecházelo kompletně na Nette

Jod
Člen | 701
+
0
-

Použi kompaktnú verziu nette prefixed, ja to takto robím v jednom väčšom projekte ktorý beží na zrúdnom cakePHP, pričom celý backend už ide na nette formsoch. Včera som tam narval aj dibi, lebo som to už nezvládal :D

Honza Marek
Člen | 1664
+
0
-

tondovo napsal(a):

To je trochu těžkej kalibr na formuláře, ale aspoň by se líp přecházelo kompletně na Nette

Celé minimalizované Nette má asi 260 kB.

David Grudl
Nette Core | 8082
+
0
-

Jod napsal(a):

zrúdnom cakePHP

Co je na cakePHP zrůdného?