[Poslední sobota, 58] Radící, Brno, 22.2.2014

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Poslední sobota

Poslední sobota je pravidelným místem setkání všech fanoušků programování webových aplikací, ať už to jsou odborníci nebo amatéři. Střídavě se koná v Praze a Brně, občas zavítáme i jinam ;-) Znalost Nette Frameworku je samozřejmě výhodou. Vstup na akci je zdarma, jen prosím potvrďte účast.

Program:

Klasická „hospodská“ posobota je ideální příležitostí, pokud máte nějaký problém, který vás trápí a myslíte si, že Vám s ním ostatní z komunity pomůžou lépe osobně. Můžeme porovnat workflow, zkopírovat si nastavení IDE, naučit se navzájem nějaké fígly, někomu vysvětlit git, pobavit se čistém kódu, nebo klidně poslat pullrequest do nette či psát dokumentaci.

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Někdo nápad tip na prostor / sponzora?

greeny
Člen | 405
+
0
-

Možná dorazím, pokud se stihnu vrátit z jeseníků :D

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Restaurace je domluvena, doufám že přijdou i nějací nováčci :)

castamir
Člen | 629
+
0
-

Udělal jsem takovou malou demonstrační webovku, na které jsem se snažil využít co nejvíc fíglů a použít i nějaké zajímavé doplňky. Pokud bude zájem, můžem to projít a popřípadě vylepšit. Chci k tomu napsat ještě tutoriál krok za krokem, ale to až poté, co budu mít vychytaný i ten kód ;o)

kloban
Člen | 123
+
0
-

Tak jsem se právě taky přihlásil. Na nette jsem se poprvé podíval minulej týden ale ne nijak intenzivně. Navíc je mi celkém cizí i OOP, takže se teď věnuju i obecně tomu. Takže jsem si zatím prošel jen QuickStart. Pokud by mě zítra někdo vysvětlil základy od kterých se můžu odpíchnout, tak by to bylo fajn. :-)

castamir
Člen | 629
+
0
-

Jde se někam na (pálivé :p) jídlo?

Editoval castamir (22. 2. 2014 8:22)

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

@castamir tak v jednu v Anapurtně? dyštak 774634649

pave.kucera
Člen | 122
+
0
-

@castamir, @Filip Procházka: přidám se