Debugování AJAXu – pohodlnější přístup k laděnce

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
kahi
Člen | 32
+
0
-

Když nastane chyba v Ajaxovém dotazu (tj. ve Firebugu vidím, že dotaz se vrátil s kódem 500), tak se musím jít ručně podívat do adresáře log? Tohle bych čekal :-) že mi usnadní debug bar, nebo se stránka s laděnkou rovnou pop-upne…

Aurielle
Člen | 1281
+
0
-

Jak se Nette dozví, že určitá část aplikace vrací 500 a jak k tomu najde správnou výjimku?

Nox
Člen | 378
+
0
-

Souhlas, dobrý nápad

gmvasek napsal(a):

Jak se Nette dozví, že určitá část aplikace vrací 500 a jak k tomu najde správnou výjimku?

https://api.nette.org/…ger.php.html#281

Editoval Nox (21. 2. 2012 13:48)

Aurielle
Člen | 1281
+
0
-

Myslíš posílat ajaxem místo 500 něco, co překresluje debugbar? Dislike. Vytváří to další závislost a v imho se to může v různých prostředích chovat nepředvídatelně.

Nox
Člen | 378
+
0
-

Posles 500 a pokud bude dev rezim, tak poslel zaroven i data, ktera si muzes a nemusis interpretovat v ajax error handlu, podobne jako se pouziva onen nette ajax addon

David Grudl
Nette Core | 8111
+
0
-

Plánuju upravit Debugger bar, aby dokázal komunikovat se serverem a zobrazit třeba vygenerované logy, ale nebude to hned.

iguana007
Člen | 970
+
0
-

A proč si tedy zatím nenainstaluješ do prohlížeče kombinaci: Firebug + FirePHP + FireLogger?
Já takto vidím komplet informace přímo ve firebugu: trace chyby + db profiler u AJAX dotazů a pracuje se mi s tím poměrně dobře.

Nox
Člen | 378
+
0
-

To je fakt, to jsme zasklili, díky za připomenutí, jede to dobře

premek_k
Člen | 172
+
0
-

Ahoj,
jenom rychlý dotaz – nastala za ten rok nějaká změna? Ocenil bych v debug-baru aktualizaci databázového panelu – jak již bylo řečeno, vše ostatní vidím v loggeru, ale ty databázové dotazy ne. Nebo to neumím?
Díky, Přemek

Editoval premek_k (7. 8. 2013 0:56)