[Poslední sobota 4] Brno 25. 4. 2009

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Inza
Člen | 330
+
0
-

Ok tak s plátnem jejedn drobný problém a sice že je tatík už zlikvidoval:-(…a vyhodil takže žádné nemám…tak jestli někdo máte prostěradlo berte, musím letě na vlak…

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

tak me prave kolega Inza volal, ze bere prosteradlo s izolepou, tak to nejak spachame na miste.

stpnkcrk
Generous Backer | 189
+
0
-

Beru projektor, ale prodluzku (to oranzove klubo) nemam. Budeme si muset poradit jinak.

David Grudl
Nette Core | 8133
+
0
-

Whitku (nebo jste někdo přímo z Holešovic), tak kup mi prosím http://www.alza.cz/…o-d44010.htm. Mělo by to být skladem. A bude plátno vyřešeno jednou pro vždy. Nenašel jsem žádného prodejce, který by měl v Brně v sobotu otevřeno.

Prodlužku vezmu.

washo
Člen | 88
+
0
-

David Grudl napsal(a):

Whitku (nebo jste někdo přímo z Holešovic), tak kup mi prosím http://www.alza.cz/…o-d44010.htm. Mělo by to být skladem. A bude plátno vyřešeno jednou pro vždy. Nenašel jsem žádného prodejce, který by měl v Brně v sobotu otevřeno.

Prodlužku vezmu.

jeste kup jedno do prahy :)

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Bude v tom Hostelu Fléda spát ještě někdo kromě mě?

David Grudl
Nette Core | 8133
+
0
-

Tak plátno máme!

Ondřej Brejla
Člen | 746
+
0
-

Napadla mě taková ptákovinka, nedalo by se zařídit, aby někdo dělal textový online přenos z Poslední soboty? :-) Něco na způsob online přenosu z poslanecké sněmovny, nebo sportovních utkání :-) Byl by z každé soboty zápis a určitě by se našlo spousta lidí, co by to sledovali :-) Mohli by se na dálku vyjařovat k probíraným tématům apod. Případně by se po odpřednášeném tématu mohly ihned hodit na net podklady (prezentace, pdfka, …). Co si o tom myslíte? :-) (nekamenovat prosím ;-)

Editoval Warden (25. 4. 2009 13:51)

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Tak cekam na ten slavnej vlak z prahy v ceske trebove uz tady zase pisou +5min… :-(

btw kdyz budu schopen tak se o tu online reportaz pokusim…

PS: ja sem vedel ze si urcite neco zapomenu vzit… Tentokrat je to fotak… :-(

EDIT: tak zpozdeni uz je 10min… Nemam koupit nejaky chlazeny pivka na cestu?

Editoval vrtak-cz (25. 4. 2009 15:05)

phx
Člen | 651
+
0
-

Jeste hezci by bylo streamovane video nebo offline zaznam:)

Ondřej Brejla
Člen | 746
+
0
-

phx napsal(a):

Jeste hezci by bylo streamovane video nebo offline zaznam:)

No tak jasně, ale tomu moc nevěřím ;) Myslím, že by bylo ideální mít na webu nějakou sekci jako sobota.nette.org, kde by byl odkaz na aktuální online přenos + uzavřené přenosy z minulých sobot + nějaký archiv podkladů a dokumentů (u každého tématu v sobotě samostatná „online diskuse“?). To by bylo ideální, řekl bych.

jiriknesl
Člen | 56
+
0
-

Warden napsal(a):

Napadla mě taková ptákovinka, nedalo by se zařídit, aby někdo dělal textový online přenos z Poslední soboty? :-) Něco na způsob online přenosu z poslanecké sněmovny, nebo sportovních utkání :-) Byl by z každé soboty zápis a určitě by se našlo spousta lidí, co by to sledovali :-) Mohli by se na dálku vyjařovat k probíraným tématům apod. Případně by se po odpřednášeném tématu mohly ihned hodit na net podklady (prezentace, pdfka, …). Co si o tom myslíte? :-) (nekamenovat prosím ;-)

Tak toto bude fungovat nejdéle do třetího kola tequill. :)

Ondřej Brejla
Člen | 746
+
0
-

jiriknesl napsal(a):

Warden napsal(a):

Tak toto bude fungovat nejdéle do třetího kola tequill. :)

Měl jsem na mysli přenos jen z první části, části přednášek, to snad pár jedinců přežije, ne? ;) Volná zábava je jasná…to si ani nejsem jistý, jestli bych to s online přenosem chtěl :D Akorát bych byl naštvaný, že tam nemůžu být :) Ale z přednáškové části mi to nepřijde jako špatný nápad.

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

On-line

  1. Prezentace

Jak se bude psat nova dokumentace a jak bude strukturovana. Co se tam bude jak dělat atd.

  1. WYATE

Co to je a tak dale… Inza napise clanek na svuj blog

Aktualne

Cekame na jidlo… :-)

Poznámky:
https://forum.nette.org/…i-sobota-v-4

Editoval vrtak-cz (25. 4. 2009 19:18)

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

bylo to pekne jen se trosku desim te pristi posledni soboty ( pri 2. PS jsem byl v posteli kolem 3hod, po Prazske v 6hod a nyni kolem 9hod : D ).

Nebyli by treba fotecky, popr. dalsi multimedia?

romansklenar
Člen | 655
+
0
-

Taky čekám co se zachytilo :)

David Grudl
Nette Core | 8133
+
0
-

Fotky na web dám, ale ještě pár dní se mnou prosím nepočítejte.

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

V pohode myslim si ze se da pocitat s tim ze ted se ti do niceho moc nechce…

Btw jinak upřímnou soustrast. :-(

Inza
Člen | 330
+
0
-

Tak konečně jsme si našel chvilku a napsal slíbený příspěvek o průběhu 4. poslední soboty: http://beta.dvojmo.cz/…ledni-sobota