[Poslední sobota 4] Brno 25. 4. 2009

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Teď akorát koukám do kalendáře a docela koukam další poslední sobota je už za týden a něják jsem nenarazil na info jestli to teda bude zase ve Vačici? Protože se řešilo jak to bude s místem. A vůbec další a další informace…

Editoval vrtak-cz (2. 5. 2009 19:27)

David Grudl
Nette Core | 8108
+
0
-

Poslední sobota verze 4

  • Kdy? Sobota 25. 4. 2009 v 15.00
  • Kde? Brno, restaurace Veselá Vačice (WiFi included, mapa)

Program

  • Inza: prezentace na téma Nette – Dokumentační projekt (+ recitace oslavné básně)
  • Inza: slavnostní představení projektu WYATE
  • Roman Sklenář: vlastní verze DataGridu
  • David Grudl: snippety a dědění šablon
  • Whitek: WiFo – wiki a forum pod jednou střechou – možná budoucnost?
  • od 20.00 volná zábava ;)

Fotky z akce

vlki
Člen | 218
+
0
-

No, pokud nevyhovovala Vačice, tak co třeba ten PuxPub? Někde už jsem to tu, myslím, nadhazoval. Ten „kuřácký salonek“ je docela velký, tak by se dočasně přezval na salonek nettařský:)

Inza
Člen | 330
+
0
-

Nice, potvrzuji svou účast, jen ještě musím vymyslet jak se tam dopravit…

Jinak – mám už tři náměty na program:

  1. Představím nové Nette-inspired literární dílko (žánr a název bude překvapení;-)…)
  2. Mám připravenu krátkou prezentaci na téma Nette – Dokumentační projekt
  3. Možná znáte Davidův „AJAX Texy Editor“, v něčem mi nevyhovuje a tak jsem jej trošku vylepšil výsledkem je něco, čemu říkám WYATE a co bude na PS slavnostně představeno;-)…

Takže když bude opět projektor, bude to cool;-)..

Tak to je zatím vše, možná ještě něco přibude…teď jdu tunit dokumentaci…

Editoval Inza (19. 4. 2009 21:23)

stpnkcrk
Generous Backer | 189
+
0
-

Projektor přivezu. :) Tím také potvrzuji účast. :)

washo
Člen | 88
+
0
-

David Grudl napsal(a):

Pokusím se to o víkendu obejít a něco najít. Nebo brňáci – máte nějaký tip?

Jeste by mozna sla Alterna. http://www.alterna.cz/

Inza
Člen | 330
+
0
-

Hele, jedete taky někdo z Prahy? Že bychom se nějak domluvili a cestovali společně?

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

ja bych teoreticky mohl (mel), ale nevim co se spanim a tak… Mate nekdo ideu, kde se da levne v Brne ubytovat? Nevim, zda nepadaji koleje – jak se znam, tak se vypravim az kolem 3–4 ranní.

romansklenar
Člen | 655
+
0
-

Potvrzuji účast :)

syky01
Člen | 25
+
0
-

taky dorazím snad :D

vlki
Člen | 218
+
0
-

Také předběžně potvrzuji účast.

phx
Člen | 651
+
0
-

Premyslim ze bych se zucastnil, ale asi by bylo vhodne sehnat si nekde nejaky nocleh. Poradte:)

Inza
Člen | 330
+
0
-

phx napsal(a):

Premyslim ze bych se zucastnil, ale asi by bylo vhodne sehnat si nekde nejaky nocleh. Poradte:)

Mám stejný problém;-) – Ty jsi také z prahy?

mavater
Člen | 6
+
0
-

Zde se dá přespat celkem levně http://www.hostelfleda.com/cenik/

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Taky přijedu, ale to přespání by asi chtělo sehnat.

David Grudl
Nette Core | 8108
+
0
-

Ten Hostel Fleda ma vybornou polohu, bylo by dobré, kdybyste se všichni ubytováníchtiví domluvili a vzali spolecny pokoj.

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

phx napsal(a):

Premyslim ze bych se zucastnil, ale asi by bylo vhodne sehnat si nekde nejaky nocleh. Poradte:)

Inza napsal(a):

Mám stejný problém;-)

Jan Tvrdík napsal(a):

Taky přijedu, ale to přespání by asi chtělo sehnat.

Já to posledně měl pořešený u kamaráda ze střední. Ale nakonec na „After party“ v Charlies se na mě nalepila jedna slečna a tak jsem nakonec přespal u ní. :-D

Nicméně pro tuto sobotu (pokud dorazím – udělám pro to vše) by to chtělo mít nějákou jistotu.

mavater napsal(a):

Zde se dá přespat celkem levně http://www.hostelfleda.com/cenik/

To nevypadá vůbec špatně. Počkal bych do Pátku a pak rezervoval více míst pro více lidí.

EDIT: Už se ví kde to bude? Vačice? Pod mostem? Táborák u DG na zahradě?

Editoval vrtak-cz (21. 4. 2009 17:09)

stpnkcrk
Generous Backer | 189
+
0
-

Připojuji se k potřebě ubytování, takže až budete objednávat, počítejte se mnou. :)

Tomik
Nette Evangelist | 485
+
0
-

Mrzí, že nedorazím, ale vzhledem k časovým možnostem nemůžu. Uvidíme se tedy až na PS v Praze. Pověřuji vás tedy dokumentováním, ať z toho máme něco málo i my, co tam nebudem! :)

Inza
Člen | 330
+
0
-

Tomik napsal(a):

Mrzí, že nedorazím, ale vzhledem k časovým možnostem nemůžu. Uvidíme se tedy až na PS v Praze. Pověřuji vás tedy dokumentováním, ať z toho máme něco málo i my, co tam nebudem! :)

JJ ujmu se toho – ale foták nemám, takže bude na dvojmu pak zase reportáž, o fotečky se musí postarat někdo jiný;-)…

Jinak k přespávání – počítejte se mnou;-)…

Jinak je někdo další kdo se jako já bude dopravovat z Prahy?

phx
Člen | 651
+
0
-

Inza napsal(a):

Ty jsi také z prahy?

Nee Hradec Králové!

Zatim se mnou nepocitejte. Pokud se neco zmeni dam vedet. Deadline je tedy v patek?

David Grudl
Nette Core | 8108
+
0
-

Takže akce bude opět ve Veselé Vačici od 15.00

Důležitá otázka: dorazí crempa a přiveze plátno? Nebo má nějaký brňák možnost sehnat plátno, aby se s tím nemusel tahat?

Inza
Člen | 330
+
0
-

David Grudl napsal(a):

Poslední sobota verze 4

  • Kdy? Sobota 25. 4. 2009 v 15.00
  • Kde? Brno, restaurace Veselá Vačice (WiFi included, mapa)

Program

  • Inza: přednes nového Nette-powered literárního díla
  • Inza: prezentace na téma Nette – Dokumentační projekt
  • Inza: slavnostní představení projektu WYATE
  • DG: prezentace na téma snippety a dědění šablon
  • Whitek: prezentace na téma doplnit
  • od 20.00 volná zábava ;)

Ještě jsi zapomněl doplnit básničku;-)… Tak je na programu také;-)..

Editoval Inza (22. 4. 2009 22:13)

Inza
Člen | 330
+
0
-

Jinak já mám také k dispozici plátno – ale je také železné a komunistické a nerad bych ho tahal s sebou až z prahy, tak by možná bylo lepší, když by ho vzal nějaký brňák, alternativně lze použít prostěradlo…

Ale kdyžtak by se to plátno nějak dalo pořešit no…

Inza
Člen | 330
+
0
-

Tak jinak k ubytování – kolik nás teda bude? – Připočtěte plus 1 za Vítka (Whitka)…

romansklenar
Člen | 655
+
0
-

K tomu programu: možná bych měl taky něco k prezentaci – převzal bych štafetový kolík po phx a mohl bych ukázat svou verzi datagridu (pokud na něm stihnu dokončit ještě pár věcí), který se chystám zveřejnit v nejbližší době. Hodil by se mi právě nějaký feedback ať vím co ještě zapracovat.

OT: Inzo používej tlačítko „editovat“ pls když píšeš pod sebe více příspěvků, dík ;)

_Martin_
Generous Backer | 679
+
0
-

Takovej nabitej program, zvažuju, že bych taky jel (též z Prahy). Jen si říkám (s ohledem na častou frekvenci spojů Brno → Praha), jestli se vůbec vyplatí shánět nocleh…?

romansklenar
Člen | 655
+
0
-

Já to též neřeším, protáhnu to do 5 do rána a pak na vlak ;)

Inza
Člen | 330
+
0
-

romansklenar napsal(a):

OT: Inzo používej tlačítko „editovat“ pls když píšeš pod sebe více příspěvků, dík ;)

Jasný, sryO:-).. provedu;-)

Inza
Člen | 330
+
0
-

romansklenar napsal(a):

Já to též neřeším, protáhnu to do 5 do rána a pak na vlak ;)

No tak to je taky možnost;-)…asi i nice one;-)…

Hups – já vím..asi jsem měl použít tlačítko editovat, co?

Editoval Inza (22. 4. 2009 23:27)

David Grudl
Nette Core | 8108
+
0
-

Program jest doplněn

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Jak to vypadá s tričky?

_Martin_
Generous Backer | 679
+
0
-

Pro Pražáky: čím jedete, vážení? Cesta utíká lépe, nejede-li člověk sám=)

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

Davide, doplnil bys tema neco jako „WiFo – wiki a forum pod jednou strechou – mozna budoucnost?“

Prazane, jel bych vlakem, nabizi se EC 75 Zdeněk Fibich (12:30 → 15:14) nebo EC 173 Vindobona (13:30 ->16:14). Vas nazor?

Jak je to tedy se spanim ze soboty na nedeli? Rezervoval ho nekdo hromadne?

washo
Člen | 88
+
0
-

Inza napsal(a):

Tak jinak k ubytování – kolik nás teda bude? – Připočtěte plus 1 za Vítka (Whitka)…

Decka… kdyby vas bylo treba 1 – 2 kdo by potreboval ubytovat tak vas za panaka necham prespat u sebe… :)

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Pokud se někdo ujme té hromadné rezervace, tak počítejte i se mnou. Postelí by měli mít snad dost.
PS: Vzhledem k tomu, kdy tam půjdeme spát, tak se to rezervuje až na neděli?

_Martin_
Generous Backer | 679
+
0
-

Whitek napsal(a):

Prazane, jel bych vlakem, nabizi se EC 75 Zdeněk Fibich (12:30 → 15:14) nebo EC 173 Vindobona (13:30 ->16:14). Vas nazor?

Volil bych ten první. Zamlouvá se mi totiž možnost v Brně nepřespávat a vrátit se do Prahy vlakem EN 476 Metropol (0.52 → 3.29).

Inza
Člen | 330
+
0
-

washo napsal(a):

Inza napsal(a):

Tak jinak k ubytování – kolik nás teda bude? – Připočtěte plus 1 za Vítka (Whitka)…

Decka… kdyby vas bylo treba 1 – 2 kdo by potreboval ubytovat tak vas za panaka necham prespat u sebe… :)

Měl bys místo pro mě a Whitka?

Inza
Člen | 330
+
0
-

_Martin_ napsal(a):

Whitek napsal(a):

Prazane, jel bych vlakem, nabizi se EC 75 Zdeněk Fibich (12:30 → 15:14) nebo EC 173 Vindobona (13:30 ->16:14). Vas nazor?

Volil bych ten první. Zamlouvá se mi totiž možnost v Brně nepřespávat a vrátit se do Prahy vlakem EN 476 Metropol (0.52 → 3.29).

Já jedu s Whitkem…

David Grudl
Nette Core | 8108
+
0
-

Hele co s tím plátnem?

Inza
Člen | 330
+
0
-

David Grudl napsal(a):

Hele co s tím plátnem?

No já mám jedno také komunistické..ale moc se mi ho nechce tahat z prahy…

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

takze, Prazaci, sraz je v 13:10 u pokladen na nadr. Holesovice.
A ja snad beru primalex, to je imho lepsi nez nejaky platno (aspon tam neco po nas zbyde). ; )

crempa
Člen | 198
+
0
-

Zdravim,

bohuzel to na tuhle sobotu nestiham, takze platno bude muset dovalit nekdo jinej :-(

Inza
Člen | 330
+
0
-

Tak ještě jedna věc – pokud někdo máte lasrové ukazovátko vezměte ho pls. Nebo jestli máte nějakou tyč (násadu od koštěte), vezměte ji taky a bude Hardwarové ukazovátko…;-)..

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Whitek napsal(a):

takze, Prazaci, sraz je v 13:10 u pokladen na nadr. Holesovice.
A ja snad beru primalex, to je imho lepsi nez nejaky platno (aspon tam neco po nas zbyde). ; )

Pražáci jakým vlakem jedete? Že bych se v Ústí nad Orlicí nebo v České Třebové (pokud to nebude stavět v UO) k vám připojil… Ale musely by jste mě napsat v kolikátém vagónu a kupéčku jedete a aby jste mě tam držely místo…

EDIT: Teď koukám že píšete ve 13:10 to dotazíte/dorazíme až po 16hod začátek je už 15hod takže doopravdy takhle?

Editoval vrtak-cz (25. 4. 2009 10:19)

_Martin_
Generous Backer | 679
+
0
-

vrtak-cz napsal(a):

Pražáci jakým vlakem jedete? Že bych se v Ústí nad Orlicí nebo v České Třebové (pokud to nebude stavět v UO) k vám připojil… Ale musely by jste mě napsat v kolikátém vagónu a kupéčku jedete a aby jste mě tam držely místo…

EDIT: Teď koukám že píšete ve 13:10 to dotazíte/dorazíme až po 16hod začátek je už 15hod takže doopravdy takhle?

Jj, jedem vlakem EC 173 Vindobona (13:30 ->16:14). A v Český Třebový staví.

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Oki tak pak akorat nekdo napiste ve kterem jste vagonu a kupecku… At vas lip najdu… :-)

Inza
Člen | 330
+
0
-

Beru plátno…

_Martin_
Generous Backer | 679
+
0
-

vrtak-cz napsal(a):

Oki tak pak akorat nekdo napiste ve kterem jste vagonu a kupecku… At vas lip najdu… :-)

To poznáš, jdi po zvuku opěvných Nette písní a vyhlížej pochvalné transparenty a vlaječky=D
Mno, ale jinak můžem dát vědět, jen teda jestli tam klucí budou mít net, páč já jsem bez noťasu. Leda bys tu (či na mailu/ICQ) zanechal telefonní číslo.

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

GSM: +420777170288