[Poslední sobota 34] Krno 29. 10. 2011

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
PetrP
Člen | 587
+
0
-

Poslední sobota

Poslední sobota je pravidelným místem setkání všech fanoušků programování webových aplikací, ať už to jsou odborníci nebo amatéři. Střídavě se koná v Praze a Brně, občas zavítáme i jinam ;-) Znalost Nette Frameworku je samozřejmě výhodou. Vstup na akci je zdarma, jen prosím potvrďte účast.

PetrP
Člen | 587
+
0
-

Koukám že se mi pletou měsíce. Děkuji tomu kdo to opravil. :-)

RDPanek
Člen | 189
+
0
-

A hlavně názvy měst ;-) Jaké bude téma?

Jan Voráček
Člen | 90
+
0
-

Jeden dotaz. Jak mimobrněnští řeší návrat domů? Zatím jsem byl na PS jen autem v Praze, tak se chci zeptat, jestli někde jako správní notorici čekáte na první ranní spoj nebo máte nějaké alternativní řešení :-)

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Krno je ale úmysl

Podle toho jak to kdy výjde… někdy jestli někde jako správní notorici čekáte na první ranní spoj a někdy máme domluvený nocleh.

RDPanek
Člen | 189
+
0
-

Aha, tak to se Petrovi omlouvam, ale nejak mi unikl duvod :-)

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

@**Gaudentius**: Důvod proč Krno

PetrP
Člen | 587
+
0
-

Ad návrat do prahy. Vetsinou nekolik lidi jede i normalnim spojem kolen 9. Vetsi skupina nekdy kolem 1. A kdyz je nalada tak i prvnim ranim :-)

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Docela se mi už sbíhají sliny.

PetrP
Člen | 587
+
0
-

V jaké to uděláme hodpodě? Někdo místní kdo by to mohl zajistit?

srigi
Nette Blogger | 558
+
0
-

Takisto by bolo vhodne rezervovat ten velky stol v TAJ.

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Já už do Brna moc nejezdím, bylo by super, kdyby hospodu skočil rezervovat nějaký místní. A taky by bylo dobrý zjistit, kolik nás vlastně do toho Taje půjde.

Pavel Kouřil
Člen | 128
+
0
-

Jsem ochotný skočit zarezervovat něco, protože teďka v Brně víceméně žiju; ale prve si vymyslete místo :)

A do Taje rozhodně já, už mám i slevový kupón.

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Posobota se nám blíží, chtělo by to zavolat do Taje… Možná by nebylo od věci založit event na srazech, kde by se přidali lidé, co chtějí do Taje.

nanuqcz
Člen | 822
+
0
-

Ahoj, rozhodl jsem se, že se konečně na Poslední sobotu přijdu z Ostravy podívat :-) Tak snad nebude vadit, že se zatím s nikým z Nette komunity neznám osobně ;-)

David Grudl
Nette Core | 8108
+
0
-

V Taji, co vydali slevove kupony, je desne narvano, rezervaci toho velkeho stolu budeme potrebovat. Na kolikatou hodinu?

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Tak asi klasika? Druhá, třetí…

U slevy je napsáno, že si každý má zavolat, tak by to chtělo nějaké heslo, aby poznali, že je fakt nešmelíme a chceme k jednomu stolu :)

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

Obavam se, ze mi to ani tentokrat nevyjde : ( Ale tu Posobotu 26.11.2011 bych vynechat jiz nemel; na tu se moc tesim!

Tomas Jancik
Člen | 103
+
0
-

David Grudl wrote:

V Taji, co vydali slevove kupony, je desne narvano, rezervaci toho velkeho stolu budeme potrebovat. Na kolikatou hodinu?

Kde se daji sehnat? chtel bych taky dorazit, tak bych si asi nejaky vzal?

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Bohužel pozdě … sleva už skončila: http://www.slevajakbrno.cz/sleva/168

Tomas Jancik
Člen | 103
+
0
-

skoda no :(

ale pokusim se dorazit i tak :)

srigi
Nette Blogger | 558
+
0
-

Heh, nezabudajte, ze tento vikend sa posuva cas. Pamatate minuly rok? Extra hodinka vo vlaku/autobuse pre tych co sli na prvy ranny spoj.

Michal Vyšinský
Člen | 608
+
0
-

Zdravím, myslíte, že bych také mohl přijít? Nikoho z Nette komunity neznám a s Nette dělám cca 2 měsíce. Díky tomu, že je to v Brně, tak bych rád přišel. Také by mě zajímalo téma a přesné místo, kde to bude. :) Děkuji

Editoval CherryBoss (24. 10. 2011 21:18)

Tomas Jancik
Člen | 103
+
0
-

CherryBoss wrote:

Zdravím, myslíte, že bych také mohl přijít? Nikoho z Nette komunity neznám a s Nette dělám cca 2 měsíce.

ja myslim / doufam, ze to vadit nebude… osobne taky nikoho neznam a chystam se dorazit…
ostatne jak jinak se s komunitou lepe seznamit, nez takhle…

Michal Vyšinský
Člen | 608
+
0
-

Taky pravda :) Já chci hlavně využít toho, že je to v Brně :) Jinam bych se asi těžko dostával.
Ale do toho Taje nepůjdu :) (Snad jsem pochopil dobře, že tam se pak jde jen na dlabanec a že prezentace bude jinde)

Editoval CherryBoss (24. 10. 2011 21:14)

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Určitě přijď! To jak moc s umíš s Nette není podmínkou!

Prvě se jde do Taje (na dlabanec) a pak se půjde někam do nějaké hospody. Btw, už nějakou máme? :)

PetrP
Člen | 587
+
0
-

Máme už málo času, tak jsem cinknul a zarezervoval Veselou Vačici. Protože jinou hospodu moc v brně neznám.

Pro cca 20–25 lidí dolní část.

Problé je že chtějí zálohu. Nemohl by se tam někdo stavit a nechat tam 2000?

wdolek
Člen | 331
+
0
-

CherryBoss

Zdravím, myslíte, že bych také mohl přijít? Nikoho z Nette komunity neznám a s Nette dělám cca 2 měsíce.

Prijd! Proto se ty srazy konaji, abychom se poznali a utuzili se v komunite programatoru-podivinu, kteri delaji v PHP :D … a jeste v takovem divnem frameworku!


srigi

Pamatate minuly rok? Extra hodinka vo vlaku/autobuse pre tych co sli na prvy ranny spoj

To je nejakej mytus – loni sme se hrozne bali, nekterim se chtelo ve vlaku i hrozne na zachod :D ale nakonec vlak daval hodinovou prestavku az na hlavaku v PRG :)

wdolek
Člen | 331
+
0
-

Bude nejaky program (ne neco jako: „Program bude upresnen pozdeji“ ;D)?

Michal Vyšinský
Člen | 608
+
0
-

Ještě se chci zeptat, bráváte si s sebou notebooky? A jestli jo: je tam někde možnost připojení do zásuvky, jelikož moje baterie vydrží asi 5 minut.

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

wdolek napsal(a):

To je nejakej mytus – loni sme se hrozne bali, nekterim se chtelo ve vlaku i hrozne na zachod :D ale nakonec vlak daval hodinovou prestavku az na hlavaku v PRG :)

Vlak ano… Student Agency bus v stál v BRNĚ (s davidem na palubě)… :-D

CherryBoss napsal(a):

Ještě se chci zeptat, bráváte si s sebou notebooky? A jestli jo: je tam někde možnost připojení do zásuvky, jelikož moje baterie vydrží asi 5 minut.

jak kdo… pokud chceš řešit i něco ohledně programování a ukazovat tak si ho vem zásuvky tam jsou… pokud ne tak si ho neber… :-)

Tomas Jancik
Člen | 103
+
0
-

PetrP wrote:

Problé je že chtějí zálohu. Nemohl by se tam někdo stavit a nechat tam 2000?

je ta zaloha nejakym zpusobm vratna?
mohl bych vyrazit do prace driv a slozit to tam, kdyz se mi to nejak vrati :)

PetrP
Člen | 587
+
0
-

Tomas Jancik napsal(a):

je ta zaloha nejakym zpusobm vratna?
mohl bych vyrazit do prace driv a slozit to tam, kdyz se mi to nejak vrati :)

Ano je vratná. Na konci akce se vrací*. Kdyby jsi tam nebyl do „konce“ tak bych ti jí vrátil hned na začátku. Stavíš se tam tedy?

* asi se vrací za předpokladu že se udělá útrata větší než 2k. Je to od toho podniku pěkně trapné. Nicméně riziko by nebylo na tobě. Ty jí dostaneš zpět.

wdolek
Člen | 331
+
0
-

Patrik Votoček napsal(a):

Vlak ano… Student Agency bus v stál v BRNĚ (s davidem na palubě)… :-D

Kdo vi, co tam David na palube toho busu delal, ze stali ;D

wdolek
Člen | 331
+
0
-

Ma cenu se shanet po kamere – bude nekdo neco (ne-)zajimaveho prezentovat?

Tomas Jancik
Člen | 103
+
0
-

zrovna jsem dnes musel driv do Brna, tak jsem skocil i Vesele Vacice slozit tu zalohu…

PS: meli nas tam napsane jako Netke, tak jsem je musel opravit…

Pavel Kouřil
Člen | 128
+
0
-

A jak teda s tím Tajem?

Pavel Kouřil
Člen | 128
+
0
-

Kdyžtak – jste schopní sem napsat, kolik vás do Taje pude? Volal jsem tam dnes kvůli tomu kupónu a servírka chtěla vědět, jaký stůl a slíbil jsem jí, že jí zítra kolem páté šesté zavolám s přibližným číslem osob. Tak se nahlaste sem, ať se může vzít nějaký ten stůl.

Zatím vím o:

  • HosipLan
  • David (?)
  • Tomas Jancik
  • srigi

Editoval Pajka (28. 10. 2011 9:49)

Tomas Jancik
Člen | 103
+
0
-

Pajka wrote:

Kdyžtak – jste schopní sem napsat, kolik vás do Taje pude?

ja se tam taky chystam… v kolik tam bude nejaky sraz?

Pavel Kouřil
Člen | 128
+
0
-

Jo, v kolik by mě zajímalo taky. Osobně mi to je jedno, přes víkend jsem v Krně. Ale co mimokrněnští, od kdy můžou?

srigi
Nette Blogger | 558
+
0
-

TAJ ⇒ pocitajte so mnou.

wdolek
Člen | 331
+
0
-

Taj … se nezucastnim :D beztak bych koukal na to, jak se potite pri Vindaloo :))

ale mel bych otazky:

  1. co ta kamera?
  2. nejaky spolecny nette odjezd z prahy?
Pavel Kouřil
Člen | 128
+
0
-

Takže – zavolal jsem tam [Taj] a teda mezi druhou a třetí, pro 7–8 lidí. Na jméno „Pavel Kouřil“.

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Připojuji se k otázce ohledně společného odjezdu z Prahy a do Taje také rád dorazím.

Michal Vyšinský
Člen | 608
+
0
-

Ahoj, chtěl bych se zeptat, kde a kdy to teda nakonec bylo? Čekal jsem před Veselou vačicí od 14:45 do 15:45 a nikdo tam nepřišel (chvíli tam se mnou čekal ještě jeden člověk z komunity – jméno nevím). Konala se vůbec poslední sobota nebo ne?

Radeggast
Člen | 1
+
0
-

Chtěl jsem se také zastavit na kus řeči a jako nováček něco podchytit, ale když jsem čekal do 15:20 (byli jsme tam dva) u Veselé Vačice, která byla skoro prázdná a nikdo nešel, vzdal jsem to.
Proto bych vás rád požádal, třeba na příště, aby se místo a čas konání změnilo i na srazy.info a v úvodu fora. Ne každý prochází celé forum.

Michal Vyšinský
Člen | 608
+
0
-

Radeggast: To budeš asi ty s kým jsem tam čekal :D

Editoval CherryBoss (29. 10. 2011 19:26)

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Pánové, v první řadě, telefonní čísla na účastníky se dají snadno dohledat. Než vyrazím, zjistím si číslo alespoň na jednoho člověka, který vypadá aktivní.

Seděli jsme totiž v Taji asi do půl šesté, než jsme šli do Vačice. Nakonec se nás zúčastnilo 12.

Aktuální informace vždy zde: http://goo.gl/IjLtV a zde: http://twitter.com/posobota

Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

Koukám, udělal jsem dobře, že jsem nejel… Plzeň si ještě rozmyslím, nerad bych tam jel zbytečně. :)

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

asi by se fakt mělo uvádět že čas je uváděn v časové zóně Nette Času