[Poslední sobota 32] 27. 8. 2011

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
PetrP
Člen | 587
+
0
-

Poslední sobota

Poslední sobota je pravidelným místem setkání všech fanoušků programování webových aplikací, ať už to jsou odborníci nebo amatéři. Střídavě se koná v Praze a Brně, občas zavítáme i jinam ;-) Znalost Nette Frameworku je samozřejmě výhodou. Vstup na akci je zdarma, jen prosím potvrďte účast.

PetrP
Člen | 587
+
0
-

Organizace letních sobot je problematická protože hlavní organizátor @VitekJezek tu není. Já tu na 32 poslední sobotu taky nejsem.

Proto prosím jestli někdo má možnost a chuť zajistit místo ať se tu ozve. Pokud možno čím dříve se něco zajistí tím lépe.

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Pokud to bude v Brně, rád se o nějakou hospodu postarám a zařídím rezervaci.

Ot@s
Backer | 476
+
0
-

Témata?

srigi
Nette Blogger | 558
+
0
-

$brno++

Editoval srigi (9. 8. 2011 17:37)

newPOPE
Člen | 648
+
0
-

Bral by som Brno,

temata:
mohli by ste ukazat ako pracovat s Doctrine2 efektivne ;-) (optimalizacia, custom queries,…). Pravdupovediac nechce sa mi to studovat :-D

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Přemýšlím jestli na to mám odvahu, ale byla by to dobrá zkušenost. Mohl bych něco povykládat o té Doctrine :) Ale protože nevím co bych vykládal, kromě pár vět o optimalizaci dotazů, což je na chvilku, tak asi založím nějakou anketu a přidám sem odkaz. Určitě by šlo o vysvětlování pokročilých funkcí a úplně super by bylo, kdyby se pár lidí ozvalo na posobotě s konkrétním problémem a ten by jsme spolu vyřešili, na tom se člověk hezky učí :)

Popřemýšlím a ještě napíšu ;)

PetrP
Člen | 587
+
0
-

Jestli bude přednáška mohl by jí někdo nahrát? Téma mě zajímá :-)

Jinak další Doctrine Related téma by mohlo být „Jak testovat s doctrinou“.

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Pokud dorazím (nevím jestli to stihnu) tak můžu pokecat o tom jak jsem hledal a našal service vrstvu Doctrine (viz. http://www.vrtak-cz.net/…a-doctrine-1 a http://www.vrtak-cz.net/…a-doctrine-2).

Btw když už jsme u toho asi by to teda chtělo hospodu s projektorem…

Nox
Člen | 378
+
0
-

Jsem pro

Jen poznámka – „Doctrine“ se myslí „Doctrine“ anebo „Doctrine 2 ORM“?

wdolek
Člen | 331
+
0
-

:s tak se zda, ze to opet nezvladnu… udelejte kinematograficky zaznam :)

CodeKey
Člen | 1
+
0
-

Teprve v Nette začínám tak bych se přijel podívat na živo, bral bych taky raději BRNO!

MelkorNemesis
Člen | 36
+
0
-

Na brnenske se ukazu, takze zvedam ruku pro Brno

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Domluvil jsem http://www.lunchtime.cz/mazany-andel/. V pondělí tam zajdu, obhlídnu, popř. složím zálohu. Bylo by dobré začít formovat účast, abych mohl nahlásit počty.

Jsou tam do dvou. Slečna mi sdělila, že přes ulici je další hospoda, kam by se ti co tam ještě zůstanou, mohli uchýlit.

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Právě sedím v Mazaném Andělovi a nemají tu zásuvky :)) Ale mají tu wifi :D

Takže otázka je, jestli to má pro nás význam. Mě by to snad ani nevadilo.

Řekl jsem barmanovi, že mu ještě dneska nebo zítra ještě zavolám. Pokud se nikdo neozve proti tak si dáme „Poslední sobotu bez elektřiny“ :) To tu určitě ještě nebylo :P

arron
Člen | 464
+
0
-

He he, nejsem si jisty, jestli bez tech zasuvek ma vyznam ta wifi;-) Ja totiz s notebookem moc dlouho bez proudu nevydrzim :-)

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Já to udělám jednoduše, prostě si notebook nevezmu :) Někteří mají smartphony, takže ti si užijou wifi, ostatní si užijou pivko a diskuzi.

Zatím se nikdo netváří, že by s tím měl problém. Takže ve 4h po práci tam zavolám a potvrdím to.

Pavel Kouřil
Člen | 128
+
0
-

Pokud dorazím (vypadá to, že ano), tak s tím problém nemám :)

Jen – jak bez elektřiny udělat prezentaci o Doctrine? :) Jen mluvené slovo?

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Uvidíme jak dlouho vydrží baterky :)

srigi
Nette Blogger | 558
+
0
-

David sa nechysta?

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Osobně mi říkal, že by snad měl dorazit. Tak uvidíme :)

newPOPE
Člen | 648
+
0
-

Kua, ja mam tolko otazok o Doctrine ale nemozem sa zucastnit :-(((. Hory, chata, priatelka su proste dolezitejsie ;-).

Koukam, ze prezentace bude jenom mluvena. BTW nemate niekto diktafon ;-) ???

Tak ať se vydaří ;-)

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Kdo by chtěl, tak se k nám může připojit a jít vypálit červa do indické (restaurace Taj). 13:24 jsem v Brně. Před hlavním nádražím doleva, někde tam budu čekat a vyhlížet. Dyštak se nebojte volat: 774634649.

David Grudl
Nette Core | 8110
+
0
-

srigi napsal(a):

David sa nechysta?

Musel jsem vyzvedávat známé na letišti a dopadlo to tak, že doletěli dnes v 19.00, tudíž bohužel…

honza martinek
Člen | 22
+
0
-

Přidávám fotku z komorní Poslední soboty. Díky všem za fajn odpoledne. Na obrázku chybí ještě pozdě příchozí Michal Hodinka a ta strašná zima, která ten večer přišla ;-)

Editoval honza martinek (2. 9. 2011 10:47)