Chyba 324 (net::ERR_EMPTY_RESPONSE)

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
romiix.org
Člen | 343
+
0
-

Zdravím,
preberám starší projekt a neviem si rady so spustením.

Vo Front_BasePresenter.php mám

abstract class Front_BasePresenter extends to BasePresenter {
	protected function beforeRender(){
	...
		$this->template->eshop_category = CategoryModel::getTreeAssoc($this->id_lang);
	...
	}
}

V takomto prípade to vyhodí Chyba 324 (net::ERR_EMPTY_RESPONSE): Server ukončil pripojenie bez odoslania údajov.
Ak riadok $this->template->eshop_category = CategoryModel::getTreeAssoc($this->id_lang); zakomentujem, tak mi to pravdaže vyhodí chybu The variable 'eshop_category' does not exist in template.. To je v pohode. Problém je, že je úplne jedno, či je metóda getTreeAssoc zakomentovaná alebo nie. Aj keď celú metódu zakomentujem, tak stále dostanem iba 324, nevyskočí ladenka.

Má niekto nápad prečo to môže vracať túto chybu?
Ďakujem.

romiix.org
Člen | 343
+
0
-

Zistil som, že to nie je chyba CategoryModel. Rovnako sa to správa pri zavolaní metódy hocakého modelu.

Modely sú dedené od NObject. Môže byť chyba tam?

Konštruktor neobsahuje dokopy nič

function __construct($id_lang){
		$this->id_lang = $id_lang;
}
romiix.org
Člen | 343
+
0
-

Premýšľam tak nad tým…

Ten istý systém je použitý ako redakčný systém, to funguje. Problém robí ak je použitá nadstavba e-shopu.

A tiež som zabudol spomenúť, že presne ten istý zdroják na hostingu websupportu ide. Problém to robí na mojom localhoste. Takže asi ide o nejakú špecialitku nastavenia apachu, ale nenapadá mi o čo ide.

Napadlo mi, zvýšiť memory limit z 128 na 300MB, ale nepomohlo to. Iba strieľam naslepo.

Editoval romiix.org (9. 7. 2011 17:11)

romiix.org
Člen | 343
+
0
-

Prikladám riešenie ak by sa to stalo aj niekomu inému.

Už som bol zúfalí, tak som si zobrazil phpinfo() na serveri a snažil som sa dostať zhodný výsledok aj na localhoste.

Mohlo za to nastavenie v php.ini. Pôvodne bolo

allow_call_time_pass_reference = Off

a bolo ho treba zmeniť na

allow_call_time_pass_reference = On