[Posledni sobota 28] Čarodějnická, Brno, 30. 4. 2011

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

Poslední sobota

Poslední sobota je pravidelným místem setkání všech fanoušků programování webových aplikací, ať už to jsou odborníci nebo amatéři. Střídavě se koná v Praze a Brně, občas zavítáme i jinam ;-) Znalost Nette Frameworku je samozřejmě výhodou. Vstup na akci je zdarma, jen prosím potvrďte účast.

Program

dávejte jej dohromady!

Honza Marek
Člen | 1664
+
0
-

Nepálej se tou dobou čarodějnice?

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

pálej

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

heeeey, takze mame o program postarano?

Nedame to na nejake specialni misto v Brne? Treba nekde venku? O: ) A nebo jit nudne do Africany?

daliborcaja
Člen | 57
+
0
-

No Africana je pokud se dívám dobře 400m od vlaku, takže dobrá dostupnost pro ty co pojedou vlakem.
Ale klidně navrhni ňáké speciální místo :)

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Dal bych sraz v Afrikáně tam poseděl pár hodin (než dorazej opozdilci ) a pak vyrazil do ulic… Co vy na to? S tím že bych doporučil netahat sebou tentokráte notebooky, iPady atd…

Lopo
Člen | 277
+
0
-

chcelo by to aktulizovat info na https://nette.org/

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

done

juzna.cz
Člen | 248
+
0
-

Super, prave jsem si koupil letenku. V 16.40 budu na letisti tak snad vas pak najdu nekde, kde se da najist. Co indicka restaurace?

Btw kdyby jel nekdo autem kolem letiste, nechcete me vyzvednout at nemusim busem? ;)

srigi
Nette Blogger | 558
+
0
-

Ak pojdete vypalit zaludky do „indie“ myslite na to, ze si budete musiet niekde „ulavit“, co asi v uliciach dost dobre nepojde :D

Editoval srigi (17. 4. 2011 20:26)

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Indická se nedomlouvá, tam se prostě jde :)

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

takze zitra brnknu do afrikany a zarezervuji misto.

Na jaky vlak to vidite? Nevypada spatne EC 171 Hungaria; 11:39 → 14:22 (Vindaloo vola!). Ja jeste uvazuju, ze bych si tam zaridil svoje veci; takze bych jel v patek; ale moc pravdepodobne to neni.

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Mohl bych zase skočit složit zálohu, pokud to bude potřeba.

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

Zarezervoval jsem na sobotu 15 lidi (tak to vychazi dle srazu aktualne), nahoru do nekurackeho. Dal jsem to az od 15:30 (protoze do indicke prijdeme v 14:30, coz bychom tak cca meli stihat). Jinak pan se ptal, zda mame slevovy kupon (ktery teda ja nemam, ale treba ho nekdo zuzitkuje? ; )

Filipe, mohl bys tam prosim zajit a dat opet 1 000 CZK zalohu? (vratil ti to nekdo minule, zejo?). A mozna si to nech potvrdit, abychom byli zase nekde rozumne (nevim, zda jsme si s nim rozumeli po telefonu, kam nas usadi; ale minule jsi to zvladl skvele!).

Diky!

// projektor / platno nechame doma a kdyztak se to zase vezme pres notebooky, jop?

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Peníze mi vrátili v pohodě, dostal jsem potvrzeni o záloze a pak mi to večer vrátili. No posledně jsem domlouval ten spodní (na tvou žádost) a když jsem tam přišel, tak jste seděli nahoře, jestli si dobře pamatuju :)

Ok zajdu tam, snad jim to bude stačit ve čtvrtek.

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Pokud vím tak přednášku stejně nikdo naplánovanou nemá takže projektor/plátno netřeba.

Jo a dneska jsem zjistil takovou věc… Že nejenom že jsou čarodejnice + PoSobota ale ještě od 20:15 hrajeme Hokej (Česko – Lotyšsko)! (pokud někdo neví tak první zápas Mistrovství Světa 2011)

Pavel Kouřil
Člen | 128
+
0
-

Bude teda nějaký program, nebo ne? Ať vím, zda se zúčastnit :)

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

budu v brne uz od 13:15 bude tam nekdo další takhle „brzo“?

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

můžu přijet 13:24, tak já ti dyštak brnknu :)

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

Prazaci, navrhuju sraz 11:20 na Hlavaku, dole pod schody.

Program? Tak ja treba muzu z patra neco rict o VIMu, popr naproste zaklady prace s GITem, kdyby to nekoho zajimalo ; )

Pavel Kouřil
Člen | 128
+
0
-

Ah … http://twitter.com/#… todle je teda fake? :)

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Vítku, myslel jsi Git, že? ;)

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

To se nevi, zda Pavel Ptacek prijede ci ne. Pokousel jsem se ho kontaktovat na gTalku, ale nebyl jsem uspesny. Ale pokud by prijel, tak se na to osobne moc tesim!

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Pajka napsal(a):

Ah … http://twitter.com/#… todle je teda fake? :)

Pavel nikdy nic takového neřekl! Pavel řekl jenom že o tom můžeme na PoSobota podiskutovat! A né že tam bude něco povídat (chudák mě pak vystrašenej volal že nic přednášet nechce!) :-)-

Vitek Jezek napsal(a):

To se nevi, zda Pavel Ptacek prijede ci ne. Pokousel jsem se ho kontaktovat na gTalku, ale nebyl jsem uspesny. Ale pokud by prijel, tak se na to osobne moc tesim!

Cinknu mu a uvidime… :-)

Pavel Kouřil
Člen | 128
+
0
-

Ah, já ten článek jen proletěl a bral jsem to, že ten tweet má nějaké potvrzené informace. :D Tak uvidíme, no :)

PetrP
Člen | 587
+
0
-

Vitek Jezek napsal(a):

To se nevi, zda Pavel Ptacek prijede ci ne. Pokousel jsem se ho kontaktovat na gTalku, ale nebyl jsem uspesny. Ale pokud by prijel, tak se na to osobne moc tesim!

Ještě 2 dny zpět byl na srazy.info mezi „Potvrzení hosté“ přehodil se do „Možná se zúčastní“.

Když jsem četl ten článek tak jsem trochu myslel že je to knihovna postavená nad nette. Ale když jsem vyděl ten jeho screencast tak mě to trochu odradilo.

Nicméně kdyby na posobota prohodil pár slov proč např nepoužil některé řešení z nette mohlo by to být zajímavé. Škoda že není dostupný.

Nechápu proč se leká toho že by tam mohl něco říct; všechny ty „přednášky“ jsou tam takové neformální ;] (jako všechno na poslední sobotě)

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Jedu za 20 minut do Brna, budu tam od 13:24, pokud se mě nebojíte, tak můžeme koupit lahváče a sednout na Petrov, nebo něco. No prostě zabít čas než dojedou ostatní a půjde se do Taj :) mobil: 774634649

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

PetrP napsal(a):

Nechápu proč se leká toho že by tam mohl něco říct; všechny ty „přednášky“ jsou tam takové neformální ;] (jako všechno na poslední sobotě)

Protože ještě na žádné nebyl… A je z celého toho takový vystrašený! :-)

PetrP
Člen | 587
+
0
-

Patrik Votoček napsal(a):

Protože ještě na žádné nebyl… A je z celého toho takový vystrašený! :-)

Tak ať hlavně přijede. Zvláště tahle bude taková komornější. K přednášení ho samozřejmě nikdo nebude nutit.

Tentokrát se už nebude opakovat ten incident z dechtem a péřím, jako posledně když někdo nechtěl přednášet.