screencast – Najjedoduchší AJAX príklad v Nette Framework

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
srigi
Nette Blogger | 558
+
0
-

Natocil som novy screencast

enjoy

Editoval srigi (1. 2. 2011 15:30)

gawan
Člen | 110
+
0
-

pekné ďakujem,
zrejme ale tento spôsob ajaxu bude fungovať len v nette alpha 2.0, v nette beta 2.0, ktorá bude asi na Vianoce 2011 ;-) to bude možno inak. Pokiaľ viem, David chcel prerobiť prácu s Ajaxom, nie? Ale to asi vie len on…

Editoval gawan (1. 2. 2011 15:36)

srigi
Nette Blogger | 558
+
0
-

gawan napsal(a):

Pokial je mi zname, toto je finalny sposob prace so snippetmi. Ak aj dojde k nejakej zmene, tohoto najjednoduchsieho prikladu by sa to nemalo ani v najmensom dotknut.

David Grudl
Nette Core | 8129
+
0
-

Výborná práce srigi! Trošku jsem upravil distribuci, aby nedocházelo k těm kiksům s překopírováním Nette (takže teoreticky, jestli to lze, můžeš tu část vystřihnout).

rixi
Člen | 109
+
0
-

awesome a incredible. povinne zaradit toto video k tutorialom nette, tohto materialu musi byt co najviac.

westrem
Člen | 398
+
0
-

Uzasny screencast srigi! Len tak dalej!

k23
Člen | 13
+
0
-

Díky!

loov
Člen | 49
+
0
-

Díky moc za screencast, je skutečně hodně užitečný. Na něco podobného jsem čekal už strašně dlouho. Jen tak dál.

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

tak mě napadlo nestálo by za to aby to zrovna někdo přetáčel do angličtiny (případně to rovnou točit anglicky)?

Ondřej Brejla
Člen | 746
+
0
-

Možná by stačilo vložit titulky?

marau
Člen | 50
+
0
-

Super screencast. Osobně mám tento formát vysvětlování knihovan nejradéji (ihned po live přednáškách). Škoda jen, že už mám své začátky v nette za sebou ;)