[Posledni sobota 23] Programovací, Praha 27. 11. 2010

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

23. Programovací Poslední sobota

Poslední sobota je pravidelné neformální setkání přátel Nette Frameworku, střídavě pořádané v Praze a v Brně (nebo jinde). Akce je určena všem zájemcům o programování webových aplikací, ať už to jsou odborníci nebo začátečníci, znalost Nette Frameworku je samozřejmě výhodou. Vstup na akci je zdarma.

Program

  • další program bude doplněn – posílejte své příspěvky
Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Nevim nevim, vánoční se mi moc nehodí… :(

//edit: lol listopad, né prosinec :D no furt se mi to nehodi, mam toho ted nad hlavu :( nekdy priste :P

Editoval HosipLan (19. 11. 2010 11:47)

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

nahodil jsem to na srazy.info.

Ja vim, ze to je skoro uz trapny evergreen, ale co takhle nejaka jina hospoda ? Co treba ten http://www.uziznivehojelena.cz/ ? Nerikejte, ze nic nenajdeme ; )

PetrP
Člen | 587
+
0
-

Vítku ty to u toho jelena znáš? Protože jestli ne tak je tam potřeba zaběhnout, zkontrolovat jestli to je vhodné (misto na plátno atd) a případně to rezervovat.

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

neznam – videl jej snad ale Jirka Zraly.

Popr. na srazech povidal Patrik ohledne www.pivniceulazanskych.cz, kde pry byl i s tebou a Jakubem – to melo projektor / dobre prostory?

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

hele o projektoru nevím, kdyby se to tam zamluvilo cele tak asi prostory OK. jedna se o studentskou pivnici (někdo se divil jak je tam levně). A o patro výš je restaurace. Je to kousek od národního divadla takže orientace taky celkem dobrá. Na ten projektor by jste se asi musely jít zeptat (nejsem Pražák takže já tam skočit nemůžu).

phx
Člen | 651
+
0
-

Copak ze to organizuje vrtak a ne David? To se David nezucastni?

David Grudl
Nette Core | 8129
+
0
-

???

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

tohle sem trochu nepobral a asi nejsem sám…

btw já vím že to bude znít ehm… mno prostě tak… ale nezašel by někdo před PS do curryhouse?

David Grudl
Nette Core | 8129
+
0
-

Každopádně když jste se toho tak pěkně ujali, nechávám to zcela na vás (do soboty jsem pryč), tak prosím hospodu rezervněte, jo?

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

Ja bohuzel prijdu az o neco pozdeji – dobrovolnicim s jednim projektem.

Mohu ale ve ctvrtek se podivat u Jelena, kde maji az do pulnoci (v pivnici maji jen do 23h) – neni to ale jiz moc pozde? Nezvladl by to nekdo drive?

Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

Za chvíli se stavím u Žíznivého jelena a pak i u Lažanských.

Editoval Majkl578 (25. 11. 2010 0:48)

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Pražáci můžete prosím dnes někdo omrknout a rezervovat nějakou hospodu??? (nejsem pražák abych to zařídil sám) fakt nutně!!! dnes to musí být rezervováno!!!

Tady je něco co by se dalo obejít:

cca 30–40 lidí, wifi, projektor

Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

Nedáme téhle PS přezdívku Akční? :)

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Tak jelikož se na to všichni vy *** tak jsem telefonicky aniž bych to viděl a zjišťoval detaily zarezervoval Restaurace a sport bar U Zábranských pro cca 30lidí… Musí se tam ale zítra zaplatit záloha (doufám že to zítra stihnu)…

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

zaloha zaplacena, je to potvrzene, od 16h v Libni (Sport bar Duel ), vzadu . Wifi maji, projektor / platno bohuzel ne – je nutne zaridit vlastni.

// netusite, kde vlastne skoncilo platno?

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Ad projektor ptal jsem se Vláďi (Štěpána) a je mimo domov takže ee… Když to ale vemu kolem a kolem potřebujeme ho vůbec??? Má někdo v plánu nějakou přednášku?

Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

Bude nějaký sraz např. na Hlavním nádraží nebo všichni trefí? :P

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

pokud sraz tak bych ho udělal na křižíkově na metro snad všichni trefí…

Ondřej Brejla
Člen | 746
+
0
-

Žádný Curry masakr?

David Grudl
Nette Core | 8129
+
0
-

Mám takový nápad na program. Ale možná je to blbost. Co udělat hodinové kolektivní naprogramování REST routy? Nebo něčeho úplně jiného?

jtousek
Člen | 951
+
0
-

V prvním příspěvku stále není vůbec žádný program. Ví se již něco bližšího?

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

Heeey, Davide, to bych hrozne rad vyzkousel! Jen nevim, zda tam v tom klubu nebude vecer prilis rusno – tj. chtelo by to udelat spis na zacatku PS nez pozdeji…

Jachyme, nic vic, nez co tu vidis, se zatim nevi – ale kdyz neco navrhnes, tak to muzeme uskutecnit ; )

ViliamKopecky
Nette hipster | 230
+
0
-

Uděláme skupinky a kdo to naprogramuje nejlíp :) Problém je, že každej bude chtít bejt ve skupince s Davídkem :)

Honza Marek
Člen | 1664
+
0
-

Vrták k tomu bude psát dokumentaci.

tomees
Člen | 59
+
0
-

Jsem pro sraz na Křižíkově :-)) v kolik?

Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

Co se sejít na Křižíkově v 15:45, nejspíš asi u vstupu do metra?
Budu mít černou kšiltovku s nápisem nette.

tomees
Člen | 59
+
0
-

já jsem pro :-) nikdy jsem tam nebyl takže netuším kolik to má vchodů

nakonec sse zdržím asi jen tak do osmi :-( půjdeme na maturitní ples s přítelkyní nejspíš

Editoval tomees (26. 11. 2010 19:20)

mm-marek
Člen | 61
+
0
-

je tam jen jeden vchod, takže v pohodě…

srigi
Nette Blogger | 558
+
0
-

Takze ja som sa rozhodol, ze dojdem. Poslite mi pls niekto tel.č., lebo ja budem v CR bez netu. Keby som mal nejaky problem, aby som mal koho kontaktovat (aj ked su to iba dve zastavky metrom).

Honza Marek
Člen | 1664
+
0
-

Navrhuju následující program: soutěž o to, kdo přepíše víc nette testů do PHPUnitu. Kdo se umístí mezi pěti nejlepšími účastníky soutěže, vyhraje pivo.

paranoiq
Člen | 392
+
0
-

nemám rád PHPUnit :[

Honza Marek
Člen | 1664
+
0
-

Výhodou PHPUnitu oproti NetteUnitu je to, že ho používá více lidí než dva. V případě, že by Nette používalo PHPUnit, velmi se zvýší pravděpodobnost, že někdo vytvoří první pull request do Nette s přiloženým testem.

wdolek
Člen | 331
+
0
-

:) PS experiment, ktery se prilis nepovedl: https://gist.github.com/718210

David Grudl
Nette Core | 8129
+
0
-

Honza Marek napsal(a):

…se zvýší pravděpodobnost, že někdo vytvoří první pull request do Nette s přiloženým testem.

S tím by se dalo velmi polemizovat.