[Poslední sobota, 62] Brno, 28.6.2014

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Filip Procházka
Moderator | 4668
+
+1
-

Poslední sobota

Poslední sobota je pravidelným místem setkání všech fanoušků programování webových aplikací, ať už to jsou odborníci nebo amatéři. Střídavě se koná v Praze a Brně, občas zavítáme i jinam ;-) Znalost Nette Frameworku je samozřejmě výhodou. Vstup na akci je zdarma, jen prosím potvrďte účast.

Program:

  • Kolem 13:00 indická Everest
  • v 15:00 směr Pivnice U Kroužku – pokud dojdete dřív a neuvidíte nikde ajťáky, tak se nelekejte, rezervace je na jméno „Procházka“, my se za chvíli z té indické přikutálíme
  • nenásilné seznámení / openspace / networking
  • flame nad pivem

Klasická hospodská posobota je ideální příležitostí, pokud máte nějaký problém, který vás trápí a myslíte si, že Vám s ním ostatní z komunity pomůžou lépe osobně. Můžeme porovnat workflow, zkopírovat si nastavení IDE, naučit se navzájem nějaké fígly, někomu vysvětlit git, nebo klidně poslat pullrequest do nette či psát dokumentaci.

Nováčci, nebojte se přijít, nekoušeme.

matto
Člen | 55
+
0
-

Uz som ani nedufal :)

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Fuck, tak z Nekonečna mi právě volali, že rezervace není možná, protože v sobotu to už někdo má celý rezervovaný a že to byl omyl že mi to před 10ti minutami potvrdili :D

Takže kam? Takhle na poslední chvíli se to shání dost blbě sakra :-/

matto
Člen | 55
+
0
-

stara tkalcovna, u krouzku, pivni opice, kolocava, zelena kocka.. v podstate hocico, kde sa daju spojit stoly, aby sme neboli rozdeleni po 4roch.

Editoval matto (26. 6. 2014 14:32)

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Tak jsem rezervoval http://pivniceukrouzku.cz/, díky za tipy Matěji! :)

jiri.pudil
Nette Blogger | 1028
+
0
-

Proč je u indické otazník? Já myslel, že to je samozřejmost :) A jestli se tím ptáš na tip, navrhuji Everest, vindaloo mají dobré a od Kroužků je to co by acerem dohodil