Cannot send header after http – ajaxový požadavek

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Miri
Člen | 117
+
0
-

Ahoj, už si nevím rady, přecházím na nette 2.2.0, snažím se načíst ajaxem snippet
Ajax se načte ale hlasí mi to tuto chybu.
Cannot send header after HTTP headers have been sent
(když ovšem odešlu ručně dotaz na handle s požadavkem vš proběhne v pořádku)

Přikládám můj zjednodušený handle

public function handleHashChange($hash){
	$this->xxx = $idsmenu;
	$this->redrawControl();
}

a zde je můj latte:

{snippet component}
	{ifset $xxx}
		{$xxx}
	{/ifset}
{/snippet}

Prosím nevíte kde by mohla být chyba?
Nastavil jsem

session:
	autoStart: yes

Ale nepomohlo, budu rád za každou pomoc.
Díky Míra

potapnik
Člen | 127
+
0
-

Dělá mi to na 2.2.0 totéž, snažím se najít, kde by mohl být zakopaný pes.

jan.reges
Člen | 10
+
0
-

Mám stejný problém po přechodu na Nette 2.2.

I když jsem v aktivoval buffering, problém „Cannot send header…“ se již neobjevil, nicméně, místo JSONu s aktualizovaným snippetem je v response požadavku celé HTML stránky a na konci {„state“:[]}.

Response pak vypadá takhle:

...
</body>
</html>
{"state":[]}
David Kudera
Člen | 455
+
0
-

Tak jsem na to právě narazil taky. Zajímavý je, že vše funguje bez problémů jen uvnitř prezenteru. Uvnitř komponenty se totiž odešle celé HTML a na jeho konci je právě tahle chybová hláška vždy z úplně první komponenty, která se na stránce nachází.

Zkusil jsem se pro jistotu vrátit k Nette 2.1.1 a tam to běží v pořádku.

Zax
Člen | 370
+
0
-

Jojo taky jsem s tím měl problémy. Už se to řešilo i na githubu. Mně zafungoval přechod na 2.3 dev, tam už je to opravený.

webdata
Člen | 153
+
0
-

Mám ten samej problém na 2.2.1 Bude k dispozici oprava treba v podobe 2.2.2 a nebo mam pouzivat 2.1.4. kde ten problem neni. 2.3dev stahnout nejde protoze odkaz je nefunkcni https://files.nette.org/…-2.3-dev.zip

Šaman
Člen | 2634
+
0
-

@dev verzi si stáhni přímo z GitHubu.

webdata
Člen | 153
+
0
-

A phar verzi seženu kde? Někde jsem tu narazil na to že by byla dobrá nějaká finanční podpora. Ale za co? Za něco co jsem řešil 4h než jsem přišel na to že to není moje chyba. Co nebude fungovat ve verzi 2.3 dev? Raději udělám downgrade na 2.1.4. kde ten projekt dokončím a přejdu raději na Symfony.