[Poslední sobota 52] Prázdninová, Brno, 27. 7. 2013

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Poslední sobota

Poslední sobota je pravidelným místem setkání všech fanoušků programování webových aplikací, ať už to jsou odborníci nebo amatéři. Střídavě se koná v Praze a Brně, občas zavítáme i jinam ;-) Znalost Nette Frameworku je samozřejmě výhodou. Vstup na akci je zdarma, jen prosím potvrďte účast.

Program:

Klasická hospodská posobota je ideální příležitostí, pokud máte nějaký problém, který vás trápí a myslíte si, že Vám s ním ostatní z komunity pomůžou lépe osobně. Můžeme porovnat workflow, zkopírovat si nastavení IDE, naučit se navzájem nějaké fígly, někomu vysvětlit git, nebo klidně poslat pullrequest do nette či psát dokumentaci.

Při nízké účasti je tu možnost zkonvertovat na posobotí hackaton.

kubajz
Člen | 47
+
0
-

Zatím vás tolik neznám, na posobotě jsem byl dvakrát, je legální dovalit, abych si poslechl, jak to dělat lépe? na kterém místě je ta hospoda?

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Rozhodně přijeď! :) Obvzlášť pokud to nemáš moc daleko, tak skoro musíš ;)

castamir
Člen | 629
+
0
-

Ty kokos, to už je zitra? Safra toto letí :D

To abych oživil starej noťas a připravil ho pravděpodobně na poslední výlet, než si pořídím novej :D

enumag
Člen | 2118
+
0
-

Hej to jsem zvědav kolik vás bude když se to organizuje dva dny předem. :-) Takhle narychlo bohužel nedorazím.

castamir
Člen | 629
+
0
-

@enumag škoda. Já tam taky dojedu asi jen „na otočku“ probrat ten git trošku ;-)