[Poslední sobota] Addonová, Praha, 27. 10. 2012

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

Addonová Poslední sobota

Poslední sobota je pravidelným místem setkání všech fanoušků programování webových aplikací, ať už to jsou odborníci nebo amatéři. Střídavě se koná v Praze a Brně, občas zavítáme i jinam ;-) Znalost Nette Frameworku je samozřejmě výhodou. Vstup na akci je zdarma, jen prosím potvrďte účast.

  • Kdy? Sobota 27. 10. 2012, od 15 hodin
  • Kde? Praha, Node5, Radlická 50, Praha
  • Oficiální hash tag: #PoSobota, twitter account: @PoSobota
  • Prosíme, svou účast potvrďte zde

Program:

  • Představení Nette Addons: Oficiální představení nové verze Addons portálu.
  • Téma k diskusi: rozdělení frameworku do menších projektů.
  • Blesk: hostování pomoci Openshift od Redhatu.
  • Blok Openspace (případně word cafe), kde si budeme moci popovídat ve skupinkách o konkrétních tématech.
  • Ve 20:00 pak přesun do kulturně společenské hospůdky.

Editoval Majkl578 (26. 10. 2012 8:55)

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Kvůli představení nové verze Addons portálu budeme potřebovat projektor a velmi bych ocenil, kdyby dorazil i @David Grudl.

stekycz
Člen | 152
+
0
-

Jan Tvrdík napsal(a):

Kvůli představení nové verze Addons portálu budeme potřebovat projektor a velmi bych ocenil, kdyby dorazil i @David Grudl.

Nebylo by možné zkusit se domluvit v rámci FIT ČVUT, zda bychom mohli být v nějaké místnosti tam? Po LinuxDays si myslím, že by to šlo domluvit ;-) Navíc v okolí je poměrně dost hospůdek na networking po skončení „oficiální“ části akce.
Případně pokud by se podařilo sehnat místo bez projektoru, neměl bych mít problém si jeden půjčit.

David Grudl
Nette Core | 8082
+
0
-

Přijdu určitě.

Otázka je, kolik dorazí lidí. Předběžně jsem domlouval místo v Node5, ale při dvaceti lidech řešit sponzora asi nemá smysl. Tudíž pokud by se našel prostor zdarma, bylo by to ideální.

David Grudl
Nette Core | 8082
+
0
-

Kdo se hlásí s přednáškama? Určitě se po prázdninách najde řada zajímavých témat!

David Grudl
Nette Core | 8082
+
0
-

Když jsme u těch Addonů, co kdybychom dali pár minipřednášek, kde bychom si ukázali IDE a další nástroje, které používáme a mohli srovnat klady a zápory?

smi
Člen | 75
+
0
-

David Grudl napsal(a):

Když jsme u těch Addonů, co kdybychom dali pár minipřednášek, kde bychom si ukázali IDE a další nástroje, které používáme a mohli srovnat klady a zápory?

Tohle by bylo super +10

washo
Člen | 88
+
0
-

Neni to na prednasku, ale ja bych chtel hlavne probrat plany s Nette International a zkusenosti s tematem Jak dostat Nette do vasi firmy. :)

stekycz
Člen | 152
+
0
-

David Grudl napsal(a):

Když jsme u těch Addonů, co kdybychom dali pár minipřednášek, kde bychom si ukázali IDE a další nástroje, které používáme a mohli srovnat klady a zápory?

Like it! Osobně používám PHPStorm a rád se dozvím, čím bych si ho mohl zlepšit :-) Případně ukázat, co nabízí.

S tím mě napadá související – co nějaká integrace Nette\Tester do IDE?

David Grudl
Nette Core | 8082
+
0
-

Nette Tester je hotový z 75 %, to nechme na příští PS, po oficiálním představení.

washo napsal(a):

Neni to na prednasku, ale ja bych chtel hlavne probrat plany s Nette International a zkusenosti s tematem Jak dostat Nette do vasi firmy. :)

A připravil by sis k tomu cca 10 minutový úvod?

David Grudl
Nette Core | 8082
+
0
-

V kolik sraz v Curry house? 12.30?

washo
Člen | 88
+
0
-

David Grudl napsal(a):

Nette Tester je hotový z 75 %, to nechme na příští PS, po oficiálním představení.

washo napsal(a):

Neni to na prednasku, ale ja bych chtel hlavne probrat plany s Nette International a zkusenosti s tematem Jak dostat Nette do vasi firmy. :)

A připravil by sis k tomu cca 10 minutový úvod?

OK, pripravim pokec a nekolik bodu k diskusi.

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

David Grudl napsal(a):

V kolik sraz v Curry house? 12.30?

Dal bych spíš kolem 13:00, jinak by Krňáci nestíhali ;)

Tomas Jancik
Člen | 103
+
0
-

David Grudl wrote:

Když jsme u těch Addonů, co kdybychom dali pár minipřednášek, kde bychom si ukázali IDE a další nástroje, které používáme a mohli srovnat klady a zápory?

+1
zrovna hledam neco schopnyho na Linux/Ubuntu…

ViPEr*CZ*
Člen | 809
+
0
-

David Grudl napsal(a):

V kolik sraz v Curry house? 12.30?

Co to … ?

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

ViPErCZ wrote: Co to … ?

http://www.curryhouse.cz/

ViPEr*CZ*
Člen | 809
+
0
-

Jan Tvrdík napsal(a):

ViPErCZ wrote: Co to … ?

http://www.curryhouse.cz/

:-D dobrý… vsadím se, že to je první link na googlu, kdybych to dal hledat :-D
Spíš jsem měl na mysli jestli tam je nějaká předakce… nebo to je jen pro VIP?

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

ViPErCZ napsal(a):

:-D dobrý… vsadím se, že to je první link na googlu, kdybych to dal hledat :-D
Spíš jsem měl na mysli jestli tam je nějaká předakce… nebo to je jen pro VIP?

Prostě oběd… Kdo chce příjde…

ViPEr*CZ*
Člen | 809
+
0
-

Patrik Votoček napsal(a):

ViPErCZ napsal(a):

:-D dobrý… vsadím se, že to je první link na googlu, kdybych to dal hledat :-D
Spíš jsem měl na mysli jestli tam je nějaká předakce… nebo to je jen pro VIP?

Prostě oběd… Kdo chce příjde…

OK, díky.

David Grudl
Nette Core | 8082
+
0
-

Pojďme dát dohromady program, kdo má jakou přednášku?

Vojtěch Dobeš
Gold Partner | 1316
+
0
-

Já bych s dovolením mohl povědět pár slov o nette.ajax.js, co umí a kam by se mělo ubírat, což :) ?

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Tak já budu mít určitě představovací přednášku o novém webu pro addony a v případě potřeby jsem schopen improvizovat přednášku o PhpEDu, ale nemám čas si ji připravit. Pak bych rád (asi v užším kroužku, kterého se bude účastnit @David Grudl) probral některé věci okolo nového webu pro addony.

Protože od rána budu na CTU Open (soutěž), tak odhaduji, že dorazím nejdřív v 16.00. V době konání soutěže budu zcela nedostupný, takže pokud potřebujete se mnou něco vyřešit, máte čas do 9.30 ráno.

Michal Vyšinský
Člen | 608
+
0
-

Zdravím,
velice mě všechny prezentace zajímají, ale nemám bohužel možnost se do Prahy dostavit. Bude přítomen někdo s kamerou a bude to natáčet? Díky

Ondřej Brejla
Člen | 746
+
0
-

David Grudl napsal(a):

V kolik sraz v Curry house? 12.30?

Imho v Curry otevírají ve 13 ;-)

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

V Node5 byl stream, ale asi jsme na to mohli upozornit dřív…

enumag
Člen | 2118
+
0
-

To jste tedy mohli. :-( Je/bude k dispozici záznam?

Grelek
Člen | 233
+
0
-

Taky by se mi hodil záznam… stihl jsem to pouze od OpenShiftu.

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Toť otázka, jestli to někdo nahrával. Patriku? Kdokoliv?