[Poslední sobota] Hackathonová, Brno , 29.9.2012

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

Poslední sobota

Poslední sobota je pravidelným místem setkání všech fanoušků programování webových aplikací, ať už to jsou odborníci nebo amatéři. Střídavě se koná v Praze a Brně, občas zavítáme i jinam ;-) Znalost Nette Frameworku je samozřejmě výhodou. Vstup na akci je zdarma, jen prosím potvrďte účast.

Program:

  • Hackathon: vývoj nějaké Nette aplikace u juzny. Je tu např. možnost zapojit se do vývoje portálu Nette addons – nejlepší způsob jak se naučit vyvíjet v Nette a ještě pomoci dobré věci!
  • Hospoda: zapití úspěchu v hospodě & tématické povídání
juzna.cz
Člen | 248
+
0
-

Faze 1: Hackathon

Pro hackaton nabizim svuj prostorny byt, kresla, stoly a wifi. Pro jistotu pridavam detailni mapu a telefon 774 178 544, kdyby se nekdo ztratil. Prijdte kdykoliv, klidne i pred 10am.

K dispozici take bude tym odborniku a mentoru, kteri poradi a pomuzi tem mene zkusenym a novackum. Kdo nebude chtit programovat, muze nam do toho aspon kecat.

Obed included, jen zde prosim nahlaste pocty a ja podle toho neco zaridim (pizza / gyros / …). Kvalitni kafe (presso, cappucino) take included (muzu se pokusit i o latte ;)

(Upresnim podle vaseho feedbacku.)

Faze 2: Hospoda
Zitra se pokusim zaridit rezervaci a pak to zde potvrdim. Pokud by se nepodarila Vacice, tak hospod je tu dost.

Editoval juzna.cz (24. 9. 2012 23:41)

Tomáš Votruba
Moderator | 1114
+
0
-

Vypadá jak kdybys bydlel ve startup centru :). Na pár hodin se určitě stavím.

Plazma spot ftw!

juzna.cz
Člen | 248
+
0
-

Tak Vacice je rezervovana pro 10 lidi na moje jmeno (jeste skocim zaplatit zalohu).

juzna.cz
Člen | 248
+
0
-

EDIT: Jiz nerelevantni!

Problem, nastala emergency situace a kamarad me potrebuje na celou sobotu, takze hackaton u me byt nemuze. Vsem se timto omlouvam.

Zacne se tedy v 5pm ve Vesele Vacici a pojede se hospodskym stylem.

(Jeste dnes odpoledne podam finalni update, kdyby krizovka padla)

Editoval juzna.cz (28. 9. 2012 13:00)

mr_chuck
Člen | 2
+
0
-

juzna.cz napsal(a):

Problem, nastala emergency situace a kamarad me potrebuje na celou sobotu, takze hackaton u me byt nemuze. Vsem se timto omlouvam.

Zacne se tedy v 5pm ve Vesele Vacici a pojede se hospodskym stylem.

(Jeste dnes odpoledne podam finalni update, kdyby krizovka padla)

Zdar, mám to dost daleko a původně jsem měl odvoz tam i zpět. Potřeboval bych vědět detaily tak do zítra jestli by to šlo.

yonix
Člen | 37
+
0
-

Zdravím,
Viac som sa tesil na ten Hackathon na pivo je to riadna streka pre mna :(…
ako zaciatocnikovy by mi to pomohlo viac ale uvidime mozno dorazim aspon na tu hospodu.

juzna.cz
Člen | 248
+
0
-

Emergency pada! Akce bude normalne jak bylo planovano. Omlouvam se za rozruch a tesim se na vas.

Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

Jedete někdo vlakem z/od Prahy?

ironer
Člen | 2
+
0
-

Zdravim ve spolek a poslusne hlasim, ze bych se rad podival na zkusenejsi kolegy. Klidne vam do toho budu kecat, pac to mi jde moc dobre, i kdyz jsem lama :-)

juzna.cz
Člen | 248
+
0
-

Muzete nas sledovat online na G+ Hangout