[Poslední Sobota] RubyOnRailsovská, Ostrava , 25.8.2012

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Jan Endel
Člen | 1016
+
0
-

Poslední Sobota

Poslední sobota je pravidelným místem setkání všech fanoušků programování webových aplikací, ať už to jsou odborníci nebo amatéři. Střídavě se koná v Praze a Brně, občas zavítáme i jinam ;-) Znalost Nette Frameworku je samozřejmě výhodou. Vstup na akci je zdarma, jen prosím potvrďte účast.

Základní info:

Program:

Vzhledem k tomu, že se k tomu nikdo nemá, a nechceme potřetí za sebou posob v Praze, rozhodl jsem se uspořádat zase po nějakém čase Posob Ostrava. Opět v hotelu Ruby kousek od kolejí na vyhlášené Stodolní.
Pravděpodobně z důvodů dovolených se nás moc nesejde, takže bych to spíše pojal diskuzněji, uvolněněji. Potažmo se zařídí venkovní prostory a možná přijde i grilování.

Editoval pilec (20. 8. 2012 9:27)

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

nocleh?

Jan Endel
Člen | 1016
+
0
-

Proveden update ohledně noclehu

Editoval pilec (7. 8. 2012 22:31)

Jan Endel
Člen | 1016
+
0
-

Místo zarezervováno, můžeme tam být od 15:00 – 23:00

multimotyl
Člen | 1
+
0
-

Zdravím, rád bych se zúčastnil, jsem naprostý začátečník v Nette, ale rozhodl jsem se to naučit, protože provozuju quick and dirty aplikaci v PHP a rád bych ji přepsal do Nette. Je zde prostor i pro začátečníky? Pokusím se do toho dne naučit co nejvíc to jde, …

Editoval multimotyl (9. 8. 2012 19:43)

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

@multimotyl určitě přijď! Ale je to prázdninová posobota, na takových bývá slabá účast, proto každá hlava dobrá! :)

Editoval HosipLan (9. 8. 2012 20:26)

Jan Endel
Člen | 1016
+
0
-

Bude potřeba projektor, popřípadě má někdo možnost zapůjčit či plátno?

nanuqcz
Člen | 822
+
0
-

PoSobota v Ostravě? Tak to konečně přijdu taky! :-)

juzna.cz
Člen | 248
+
0
-

Muzu nekoho vzit z Brna autem, a pak rano zase zpatky.
A nebo se sejdem ve vlaku a budeme hackovat uz cestou do Ovy?

stekycz
Člen | 152
+
0
-

Pojede někdo z Prahy? Přemýšlím, zda jet, protože právě v tu sobotu mi začíná dovolená a měl bych odjet …

Jan Endel
Člen | 1016
+
0
-

Potřeboval bych vědět, kdo by tedy měl zájem o nocleh v Ostravě, případně o snídani. Hlaste se buď zde, nebo na jabber roomu, popřípadě na icq v mém profilu.

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

jájájá

PS: oběd, večeři a masérku mám mít vlastní? :-D

Jan Endel
Člen | 1016
+
0
-

Ok – obsazenost noclehu 1/6. Masérku doobjednám ^^ a co se týče snídaně tak se myslí nedělní, na minulé ostravské posob se ještě v neděli zašlo těsně před vlakem domů do místní hospůdky na oběd mno a večeři bys mohl stihnout až doma.

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

tyjo, kluci, ja tu na sobotu jeste mozna i budu! Ze bych se stavil? : D

Organizuje nekdo hromadny odjezd z Prahy? Treba takovym RegioJetem – odjizdi v 9:33(->13:05) a v 11:33 (->15:05)